5 טעויות שגברים עושים בלבוש

גברים שימו לב, מה לא לעשות אם אתם תופסים מעצמכם גברים עם סטייל

5 טעויות שגברים עושים בלבוש

 

1.לובשים בגדים שקנו לפני המון שנים, בגדים בסגנון מאוד מיושן, הם מרגישים שהבגד שמר על עצמו ואולי נראה להם סבבה אבל כולנו מזהים סגנון מיושן, לא צריך להיות מעודכנים בערוץ האופנה כדי לזהות מישהו שמתלבש הולד פיישן, מה זה עושה? גורם לאנשים להתייחס אליו כמיושן ולא מעודכן.

 

2. לובשים בגדים לא במידה הנכונה – אם המשקל שלך השתנה כדאי להתאים את מידות הבגדים, בגדים גדולים ורחבים יגרמו לך להיראות קטן יותר למטה ויאבדו את מבנה הגוף הגברי שלך, מידות קטנות ייראו כאילו הבגדים מתפוצצים עליך וכאילו גדלת בתוכם.

 

3. משלבים צבעים בצורה מזעזעת – גברים רוצים לשלב צבעים בהופעה וזה יפה כדי לא תמיד להיות בצבעי בסיס ניטרלים כמו כולם, אבל שימו לב איזה צבעים אתם משלבים ואיזו חלוקת צבע יצרתם בלוק, צריך ללמוד איזה צבעים משתלבים ואיך. 

 

4. עושים סלט של סגנונות, משלבים סגנונות לבוש לא קשורים וקוראים לזה ספורט אלגנט, לא משלבים חגורה בסגנון אלגנטי של חליפה לג'ינס קאז'ואל או דגמ"ח, אין דבר כזה ספורט אלגנט, חשוב ללמוד ל ציר הרשמיות וללמוד איך משלבים סגנונות שהולכים יחד כמו קאז'ואל קלסי ואז תיצרו לוק איכותי ומעניין.

 

5. הולכים עם אותם בגדים לכל מקום – לא עושים שינוי בלבוש בין הפעילויות השונות, חברה' לא מתלבשים לבר או מסעדה אותו הדבר כמו לבית קפה על הים, או לפגישה עסקית, לכל סיטואציה מתאים סגנון לבוש אחר שאפשר לבנות מאותה מלתחה קיימת שלך רק שילוב מתאים.

גלית ניניו | יועצת תדמית | סטייליסטית אישית | מאמנת לפרזנטציה ותקשורת ויזואלית.
ייעוץ תדמית🔸️מפגשי סטיילינג 🔸️אימון לבניית מיתוג ופרזנטציה כובשת🔸️סדנאות
דברו איתי 👇🏼
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp