רוצים אהבה עם זיקוקים? הכינו את האנרגיה והכריזמה שלכם וצאו לדייט ממגנט

הרבה שנים לא היתה באמת התייחסות לאנרגיה/כריזמה. אנשים התייחסו יותר למה שהם שומעים, רואים ויכולים לגעת בו. אז מילים שומעים ואפשר לנתח אותם והלוק שלנו הוא מולנו ואו שנאהב או שלא.

 

אבל בסוף מה שמשנה את ההצלחה או הכשלון של דייט זו האנרגיה.

 

היום יותר ויותר אנשים מבינים שהאנרגיות שעוברות בין 2 אנשים הן שמשנות את אופי והצלחת המפגש.

 

"היה כיף' היתה אנרגיה טובה, חיובית ביננו וכימיה וזרימה.." או " הרגשתי חסר אנרגיה, לא זרם והאווירה הכללית היתה באנרגיות נמוכות ושליליות"

 

ככה אנחנו מגדירים ומסכמים מפגשים ודייטים. עם זה אנחנו נשארים וזה מה שמכריע אם יהיה דייט שני.

 

כל אחד מגיע עם האנרגיה והכריזמה האישית שלו. ברוב המקרים הצד שיגיע מלא אנרגיה חיובית הוא זה שישפיע וישנה את האווירה לטובה. לכן יש לך (אישה או גבר) יכולת לגרום לדייט להיות ממגנט, זורם ומהנה במיוחד.

 

איך זה הולך? עשו הכנה לפני יציאה לדייט, הכינו את האנרגיה והכריזמה שלכם.

 

את האנרגיה שלנו ניתן לחלק ל- 3 רמות של השפעה:

 

 • מנטלית, רגשית, פיזית (בייעוץ תדמיתי שאני מלווה לקוחות, אנו עוברים על כל אחת מהרמות הללו ומנתחים מצב קיים אל מול מצב רצוי)

 

ישנו קשר ישיר בין הפנים לחוץ שלנו, מה שאומר שניתן לבצע תרגילים פיזיים משחררים שישחררו לנו את האנרגיה הטובה שבתוכנו ומצד שני ניתן לעבוד על הפנים במחשבות חיוביות ותפיסה עצמית מחוזקת ומלאת בטחון שתוקרן החוצה.

 

רעיונות להעלאת האנרגיה: האזנה למוזיקה שעושה כיף, מקלחת ארוכה ונעימה עם הרבה מחשבות מחזקות. תרשמו לעצמכם את כל הדברים הטובים שיש בכם ויש לכם להציע לבן/בת הזוג ועכשיו כשאף אחד לא יכול להתעלם מכם, צאו לדייט שלכם…

 

התייחסו לכל דייט כבילוי, תגיעו כדי להנות. תהיו פתוחים, קשובים ונעימים. בסופו של דבר מכל מפגש ומכל דייט אנחנו לומדים עוד משהו על עצמנו.

מקווה שתרמתי לכם,

אשמח להיפגש לפגישת ייעוץ אישי ולכוון יותר מדוייק

בהצלחה!

גלית

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp