סטייליסטית למסיבת רווקות

הזמינו סטייליסטית למסיבת רווקות – לחוויה נשית ואופנתית

אם אפשר להזמין סטייליסטית ליום הולדת, למה שלא תזמינו את השירות הכיפי הזה גם למסיבת רווקות? המטרה של מסיבת רווקות היא ליצור אווירה של אחווה נשית מהנה. שילוב של סדנה מעניינת ומעגל המורכב מנשים שביניהן נרקמו יחסי חברות קרובים, יעצימו את ההנאה של כל המשתתפות במסיבה.

מפגש עם סטייליסטית במסגרת מסיבת רווקות הוא להיט ונשים רבות מוצאות בפעילות הזאת חוויה מעשירה שכל אחת לוקחת ממנה משהו ייחודי עבורה.

 

אפשר גם בלי אבל עדיף עם סטייליסטית

זה נכון שהזמנת סטייליסטית למסיבת רווקות נועדה בעיקר להעשרה, אך דמיינו כמה טיפים ועצות שימושיות כל אחת מהמשתתפות, ובמיוחד הכלה, תוכלנה לקבל מהמפגש. גם אם כל אחת בטוחה שאין מי שמכיר אותה טוב יותר מאשר היא את עצמה, וגם אם כל אחת יודעת מה ללבוש ומה באופנה, סטייליסטית זה מקצוע, מה שאומר שאת הטיפים והעצות שבאפשרותה להעניק, לא תקראו במגזין נשים ולא תשמעו מאמא. סטייליסטית תעדכן את הכלה ואת חברותיה בטרנדים החמים של העונה הקרובה ותדגים את יסודות המיקס אנד מצ', שמהווים את אחת השיטות ליצירת מראה מסוגנן וייחודי באופן אישי. גם לבחורה אשר האופנה היא חלק מאורח חייה, יהיה קשה להתחרות עם הידע המקצועי של סטייליסטית שעוסקת במקצוע ועובדת בהפקות האופנה. סטיילינג אישי זו אומנות שדורשת טעם משובח, חוש אסתטי וגם יכולת להתאים את צו האופנה לנתונים האישיים. בקיצור, הזמנת סטייליסטית למסיבת רווקות תאפשר לך לחוות את אחת החוויות הכיפיות יחד עם חברותייך הטובות.

 

מה מצפה לכן במפגש עם סטייליסטית במסיבת הרווקות

את התוכנית של המפגש עם הסטייליסטית יש לבנות ישירות עם הסטייליסטית, בהתאם לתחום שהכי מעניין אתכן. סטיילינג אישי יכול להיות ממוקד: סטיילינג תדמיתי או סטיילינג אישי, סטיילינג לדייטינג או סטיילינג לכלות, סטיילינג להיריון או סטיילינג לאירועים. תוכלו לבחור מה יהיה בתוכן הסדנא, מתוך כל אחד משרותי הסטיילינג האישי:

 1. הקדמה וייעוץ אישי – אבחון מבנה הגוף, והגדרת היסודות שינחו את התאמת הבגדים בהתאם למבנה.
 2. טיפים לסידור נכון של המלתחה – טיפים שימושיים לכל בחורה, שיעזרו לה להבין מה מכיל הארון שלה, ולדעת כיצד לסדר אותו בצורה יעילה ונוחה. בשיטה זו תוכלו ליצור סגנון ייחודי בלי לצאת למסע שופינג חסר מעצורים.
 3. טיפים – עצות שימושיות למסע שופינג נכון, קנייה בחנויות ושיטות מדידה, לניצול נכון של הסיילים והמבצעים וגם טיפים להשלמת הפריטים הנחוצים באמת למלתחה הקיימת.
 4. יסודות של אימון סטיילינג אישי – ישולבו במסגרת הטיפים שניתנו בחלקים הקודמים של המפגש.

 

מפגש עם סטייליסטית למסיבת רווקות בסגנון של הרצאה או סדנה

מפגש עם סטייליסטית במסיבת הרווקות יכול להתקיים גם במסגרת של הרצאה מרתקת או להיות מועבר בסגנון של סדנה קבוצתית. המפגש ייבנה על בסיס הנושאים השימושיים ביותר בתחום הסטיילינג :

 • "סודות" הסטיילינג אישי, איך להיראות הכי טוב עם הנתונים האישיים שלנו.
 • חשיבות התאמת ההלבשה התחתונה.
 • שילוב צבעים נכון.
 • שיטות להתאמת התכשיטים ואביזרי האופנה.
 • סודות התאמת המפתחים.
 • טיפים למיקסום המלתחה
 • בניית מלתחה נכונה
 • הדגמות על הבנות.

 

ועוד מגוון תחומים מרתקים.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp