מתנות מקוריות לגבר

כאשר מדובר במתנות לגבר, עבור כל אירוע או סתם כך כאשר רוצים לפנק אותו להעניק לו הרגשה שהוא יקר וחשוב ללבכם, זהו תחום מורכב. לא פעם לא יודעים איזו מתנה כדאי לרכוש לגבר, בכדי לשמח אותו.  אם אתם מחפשים מתנות מקוריות לגבר, כדאי  שתשמעו על ייעוץ סטיילינג אישי עבורו, אשר יעניק לו יכולת להתלבש באופן המתאים לו ביותר, תמיד.

מתנות מקוריות לגבר – פגישת סטיילינג אישית

אף על פי שלא פעם סטיילינג נשמע כתחום אשר נוגע בעיקר לעולמן של נשים, הרי שאין הדבר כך. לא מעט גברים לא יודעים כיצד להתלבש, באופן שיחמיא להם וכן, לא יודעים כיצד להתלבש באופן מרשים לראיונות עבודה, פגישות עבודה או כל אירוע אחר החשוב בחייהם. לבוש לא מתאים ולא הולם, יכול לשדר לא פעם אי רצינות בראיונות עבודה או לא להתאים לאירועים שונים אשר אותו הגבר מוזמן אליהם. לכן, פגישת סטיילינג אישית שתוענק כמתנה לגבר היא ללא ספק מתנה מקורית וייחודית, אשר תעניק לכל גבר את הכלים להתלבש נכון ומחמיא, לכל אירוע בחייו וגם סתם כך באופן שגרתי ויומיומי. מאחר ולגברים לרוב יש פחות תעוזה לפנות לסטייליסטית, אם הם מקבלים כמתנה מפגש סטיילינג אישי הם ייפתחו לעולם שלם שייפתח בפניהם הרבה דלתות.

במי לבחור עבור פגישת סטיילינג אישית לגבר?

אם החלטתם לבחור בפגישת סטיילינג אישית עבור גבר כמתנה עבורו, כדאי מאוד שתבחרו בסטייליסטית הטובה ביותר בתחום, אשר תפיק את המירב מהפגישה עם אותו הגבר ותעניק לו ידע להתלבש לכל סיטואציה בחייו. גלית ניניו, סטייליסטית מקצועית ומנוסה, בוגרת לימודי סטיילינג וייעוץ תדמית, לימודי אופנה וסטיילינג במדיה וקידום אישי/עסקי, היא סטייליסטית מקצועית, אשר עובדת הרבה עם גברים בכל הגילאים. גלית תדע להעניק בפגישת סטיילינג אישית עם כל גבר קודם כל חוויה נעימה, זורמת, פרקטית ומלמדת הלקוח יקבל את הייעוץ האיכותי והמשמעותי ביותר, בהתאם לאישיותו, מבנה גופו, העדפותיו האופנתיות ועוד.

אין ספק שהבחירה בפגישת סטיילינג עבור גבר עם גלית ניניו נחשבת כאחת המתנות בקטגוריית מתנות מקוריות לגבר, אשר כל גבר ישמח לקבל.

מתנות מקוריות לגבר

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp