ייעוץ סטיילינג

ייעוץ סטיילינג, כי הבגדים עושים את האדם!

בין אם מדובר בתדמית שאתם משדרים לעובדים שלכם, בייצוגיות שאתם מקרינים כלפי האורחים שלכם או אפילו במראה שלכם בזמן שאתם ניגשים לראיון עבודה בחברה זו או אחרת, לא ניתן להפריז בעצמת ההשפעה של הסטייל האישי שלכם על הרושם שייווצר בעיני אלו העומדים מולכם. למעשה מחקרים מקיפים מתחום הפסיכולוגיה מוכיחים פעם אחר פעם כי המנבא הטוב ביותר להצלחה בראיון עבודה הוא המראה החיצוני. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה גלית ניניו, סטייליסטית מדופלמת שמדי יום משנה את עולמם של לקוחותיה מן הקצה אל הקצה.

 

מתי מתעורר הצורך בשירותי ייעוץ סטיילינג?

עד לפני עשור, ייעוץ סטיילינג היה נחלתם הבלעדית של אנשי העשירון העליון ושל סלבריטאים בלבד, בדגש על שחקנים ואנשים שעוסקים בתחומי התקשורת השונים. עם עליית המודעות לחשיבות שבסטייל בשדות שונים כגון עיצוב הבית או המשרד, עלתה קרנו של הסטייל האישי במקביל להבנה כי אין להמעיט בערכו של המראה הייצוגי להצלחה בחיים.

 

ישנם צמתים רבים בחיים בהם נדרשים שירותי ייעוץ סטיילינג מקצועיים. כך למשל לעתים קרובות נשים בהיריון יוכלו להפיק את המרב מהתקופה המופלאה והמיוחדת הזו, לו יתאימו את סגנון לבושן למידות המשתנות של גופן. ההיריון היא התקופה הנשית ביותר במהלך החיים ואין שום סיבה שכל הנשיות הזו תלך לאיבוד בתוך בגדים רחבים מדי המטשטשים את קווי המתאר של הגוף. באופן דומה, לאחר הלידה, כשהקילוגרמים העודפים עודם בשטח, נשים רבות נוטות לעטות על עצמן את הבגדים הרחבים ביותר שהן יכולות למצוא, במקום להדגיש את מה שצריך ואת כל השאר להצניע. סטייליסטית מקצועית נדרשת כאשר מתקבלים לתפקיד חדש בעבודה, לפני אירועים גדולים כגון חתונה או הרמת כוסית בעבודה, לפני ראיונות עבודה, לפני דייט חשוב או פשוט בתקופות האלו בהן אנחנו רוצים לשנות תדמית, להשתדרג ולקחת את עצמנו למקום אחר.

 

סטיילינג לנשים מלאות

אחד מתחומי ההתמחות של גלית ניניו הוא מתן שירותי ייעוץ סטיילינג לנשים מלאות. הגוף הנשי הוא יצירת אמנות ואין שום סיבה שבעולם שאותם קילוגרמים עודפים ימנעו ממך להרגיש הכי נשית והכי נחשקת שאפשר. גלית ניניו תשמח לקבוע איתך פגישה של שעה כדי לאפיין את ההעדפות שלך ואת הרצונות שלך, לעשות איתך סיור בארון הבגדים האישי שלך ו… להתחיל בשדרוג. חשוב להבין שסטיילינג לא כולל פרידה מכל הבגדים בארון. לעתים קרובות הבגדים שנמצאים בארון יכולים לעבור שיפור ושדרוג משמעותי בתוספת של אקססורי אחד או שניים או פשוט אחרי ביקור מהיר אצל החייט. כמו כן גלית תשמח לצאת אתכן למסע קניות ממוקד בו תעשירו את המלתחה שלכן בפריטים החסרים בה על מנת שתוכלו להפוך אותה למושלמת לפי מידותיכן האישיות.

גלית ניניו חוללה מהפך של ממש בחייהן של נשים רבות שדאגו במשך כל חייהן להסתתר מתחת לבגדים רחבים ותלויים. אתן מוזמנות לפגישת ייעוץ בה תזכרו שהגוף שלכן הוא מתנה, ושאין שום סיבה שתחביאו אותו.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp