סדנאות לעובדים

אם אתה מתכנן לעובדים שלך ערב חוויתי ומהנה, או יום גיבוש וכיף ואתה מחפש סדנאות לעובדים, אשר יעניינו אותם ויעבירו להם יום מהנה או ערב איכותי, סדנת סטיילינג היא ללא ספק סדנא אשר מתאימה לכל אדם. סדנת סטיילינג היא סדנה מעניינת, יעילה ופרקטית, אשר בסופה כל עובד יצא עם כלים מעשיים וידע כיצד להתאים לעצמו את הלבוש באופן המתאים והמחמיא לו ביותר, בהתאם לכלים הפרקטיים שיוענקו לו במהלך הסדנה.

סדנאות לעובדים בנושא סטיילינג

סדנת סטיילינג הינה סדנא חוויתית, כיפית, עם חוש הומור שמעניקה הרבה כלים וידע והשראה מתחום הסטיילינג, זו סדנא אשר במהלכה לומדים מאיש מקצוע העוסק בתחום הסטיילינג, כל מה שצריך לדעת על סטיילינג. הסדנא אינטראקטיבית ובמהלך הסדנה יוכלו המשתתפים לשאול שאלות והסטייליסטית תוכל להדגים להם כיצד להתלבש ולהתאים את כל שאר הפריטים הנלווים ללבוש ברמה האידאלית המתאימה להם ביותר. סדנת סטיילינג היא סדנה יעילה לכל אדם. ידוע שלבוש הוא דבר דומיננטי הן לגברים והן לנשים בכל הגילאים. כל אדם אוהב להתלבש וכל אדם רוצה לדעת כיצד להתלבש נכון וכיצד להתאים את לבושו לכל אירוע בחייו. לבוש נכון, יכול לשדרג פלאים את המראה של כל אדם, לחזק את בטחונו העצמי ולשדר יופי ועוצמה. לכן אם אתה מחפש סדנאות לעובדים שלך אשר נחשבות סדנאות מעניינות, הבחירה בסדנת סטיילינג היא הבחירה הטובה ביותר עבור העובדים שלך.

בסטייליסטית מקצועית עבור סדנאות סטיילינג לעובדים

אם אתם מחפשים סדנת סטיילינג איכותית, בחרו בסדנאות הסטיילינג של גלית ניניו. גלית ניניו הינה סטייליסטית ויועצת תדמית בנשמתה. את התחום למדה גלית באופן מקצועי לאחר שחשה במהלך חייה כי העיסוק בתחום זה הוא שליחות עבורה. לגלית יש סדנאות לנשים בנפרד או לגברים בנפרד או לקהל הומוגני של נשים וגברים. במהלך הסדנה שתעביר גלית תכלו ללמוד כל מה שצריך לדעת על סטיילינג וכן, לצאת עם כלים פרקטיים, שיסייעו לכם להתלבש נכון. הסדנאות לעובדים כוללות גם נגיעה בסטיילינג אישי וגם עסקי לפי הצורך.

אם אתם מחפשים סדנאות מעניינות ואיכותיות לעובדים שלכם, בחרו בגלית ניניו עבור סדנת סטיילינג מהנה, חווייתית ומשמעותית.

סדנאות לעובדים

 

להמשך מידע כנסו לאתר החדש

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp