כל הסודות לטשטוש בטן

מי מאיתנו חושב/ת שאין לו/ה בטן? בכל סדנא או הרצאה שאני מעבירה, אני שואלת את השאלה הזו ואף אחד לא מרים את היד : ) ואם כן אז בצחוק, מישהו עם בטן בולטת שקם ואומר לי אני …

ממפגשים עם מאות אנשים במהלך עבודתי, לא נתקלתי במישהו בין אם אישה או גבר בכל גיל אפשרי שלא אמר לי: "אבל יש לי בטן", "מה אני עושה עם הבטן?"

אז ראשית אומר לכם שמנקודת המבט האישית שלכם שבה אתם רואים את הבטן מלמעלה, היא תמיד תראה גדולה יותר מהמראה שלה עבור מישהו חיצוני שרואה אתכם ממול 🙂 חשוב להתייחס לזה ולקבל פרופורציה נכונה בנושא!

ועכשיו בכל זאת, איך נוכל לטשטש את הבטן? ובטשטוש הכוונה לא להעלים או לחתוך, אלא קודם כל לא להבליט, ללמוד איך למשוך את העין למקומות אחרים ולהשתמש בצורות, שילובים וצבעים נכונים שיגרמו לטשטוש של הבטן…

 

 

beautiful healthy woman's body in white underwear

 

נתחיל בבניית הקנבס 🙂
1. הלבשה תחתונה – תחתונים טובים ונכונים שאוחזים טוב, לא לוחצים ומוציאים יש מאין.
חזיה טובה שמרימה ומדגישה את הקו הצר מתחת לחזה ויוצרת הפרדה נכונה בין החזה לבטן.

2. שימוש בגופיות בסיס, טובות עם אחוז לייקרה טוב שישבו טוב ויאחזו את הבטן, לא קטן מידיי אבל לא רופף, המלצה -בחרו מידה אחת קטנה יותר ממה שאתן רגילות.

 

טוב עכשיו יצרנו את הבסיס, אפשר להתלבש:

3. שימוש בקווי אורך, אחד מסודות הסטיילינג הגדולים ליצירת "תיקון" ואיזון הוא על ידי שימוש בצורה נגדית. מאחר ובטן היא רוחב כדי לטשטש אותה אנחנו משתמשים בצורה נגדית שהינה קווי אורך.
עליונית/ז/קטים/ווסטים – בצבע שונה מצבע החולצה יוצר לנו 3 קווי אורך
צעיפים – נופלים בקווי אורך

4. מכנסיים בגזרה גבוהה שאוחזת את הבטן ולא לוחצת ומוציאה…

 

5. שימוש באלכסונים – אלכסון מטשטש את המראה לעין, כי העין מתאמצת.

 

6. בדים – המנעו מבדים צמודים עם הרבה לייקרה שמדגישים את הבטן, או מבדים דקים, סריגים שיושבים על הבטן ומדגישים את שיפוליה. רצוי להשתמש באריגים ובדים קשים, או בבדי שיפון שאפשרי להכניס פנימה למכנסיים ולהוציא מעט. (גם לגבר אפשר להכניס חולצה מכופתרת פנימה ולהוציא מעט ביישור כלפי החגורה).

 

ולסיום, זכרו שאף אחד לא מסתכל על נקודה אחת בנו (אלא אם נמקד אותו לשם), בסופו של דבר כל ההופעה כולה היא החשובה! השילובים, הסטייל, הטיפוח והחיוך 🙂

 

לפגישת ייעוץ אישית, מוזמנים לפנות אליי …
שלכם,
גלית

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp