5 הטעויות הנפוצות שנשים עושות כדי להיראות רזות יותר

כסטייליסטית אישית אני נתקלת לא מעט בתפיסות שגויות של נשים לגבי מבנה הגוף שלהן, לגבי המשקל, לגבי מה צריך להסתיר (אפילו ממש להעלים לדעתן) ואיך כדאי להתלבש כדי להסתיר את מה שהן רוצות..

 

למעלה מעשור אני מלווה נשים בכל המידות והגילאים, עם השנים זיהיתי מגמות שחוזרות על עצמן והצלחתי לרכז כמה מהטעויות שנשים עושות כדי להיראות "רזות" יותר. 

 

בגדול אומר שברוב המקרים כשאנו עסוקות במה אנחנו לא אוהבות אנחנו מפספסות את כל מה שיפה אצלנו! הרי הדגשה של האזורים היפים יכולה למשוך את תשומת הלב ובכך היינו מטשטשות את מה שלא אוהבות.

 

בפועל מה שקורה לרוב הנשים זה שהן דווקא מעצימות וממקדמות לאזורים שלא רוצות… 

 

ריכזתי לכן 5 טעויות נפוצות ואיך לתקן אותן:

1.כולנו רוצות להסתיר את הבטן, אך שמתי לב שלהרבה נשים יש נטיה למשוך את החולצה באזור הבטן, להאריך את החולצה כמה שיותר נותן כנראה תחושה של הסתרה אך לא כך בנות! ההיפך הוא הנכון! ככל שתמתחו את החולצה כך תמקדו את העין לאזור הבטן.. למעשה תיצרו שטח גדול ובולט שמושך תשומת לב

מה כן לעשות? סדרו את החולצה באורך עד אחרי החגורה של המכנסיים ובצורת חצי עיגול.

 

2.בחירת בגדים רחבים ובמידה גדולה"שיסתירו". אז זהו שאתן עושות הפוך ומגדילות את עצמכן בדרך הזו. העין שלנו רואה גושי צבע, לכן ככל שנגדיל ונוסיף רוחב ונפח בבגד נראה גדולות יותר.

מה כן לעשות? לבחור בגדים במידה נכונה, קרובה לגוף (לא צמוד בהכרח) אבל כזו שלא תרחיב יותר מרוחב הגוף שלכן.

 

3.בחירת עליוניות ארוכות, שוב כדי "שיסתירו" : ) עליוניות ארוכות מגדילות את הישבן ואת הירכיים..

מה כן לעשות? לבחור עליוניות קצרות, עד קו החגורה של המכנסיים. ניתן לבחור עליוניות מעט קצרות יותר, עד אזור המותן שלרוב יתאימו כשהחולצה באורך המכסה את קו החגורה או שיתאימו מעל שמלות. 

 

4.בחירת חולצות באורך ידיים 3/4 , לא מלא ולא קצר.. החולצות שמטרתן להסתיר את החלק העליון של הידיים, מקצר את הידיים ובדרך הזו נותן תחושת רוחב לידיים.

מה כן לעשות? לבחור חולצות או קצרות חצי שרוול או גופיה רחבה, לחלופין חולצה באורך ידיים מלא וניתן להפשיל קצת שרוולים. (ישנן חולצות שיש לכן כפתור בשרוול, סידור הכיווץ בצורה אלכסונית יחמיא יותר)

 

5.מכנסיים במידה גדולה ממה שצריך, זה נכון שאין צורך במאוד צמוד כדי שלא ילחץ בבטן ויוציא יותר ממה שיש וגם נכון שמאוד צמוד בירכיים נותן תחושה שהרגליים רחבות יותר. אבל גם מכנסיים שנופלים לא עושים טוב ורק מגדילים ומוסיפים נפח.

מה נכון? לבחור במידה מספיק צמודה שלא לוחצת ומצד שני אי אפשר להכניס יד בחגורת המכנסיים… כי רוב המכנסיים היום שיש להם לייקרה יתרחבו מעט במילא (כמובן צריך לשים לב לחגורת המכנסיים של צרה יותר ושלא עבה מידיי)

 

מקווה שנהנתן מהכתבה, אשמח לייעץ באופן אישי בהתאם לנתונים האישיים..

 

שינויים קטנים ונכונים עושים את ההבדל, חשוב ללמוד להשתמש נכון בחומר (גזרות, בדים, צבעים) כדי למקסם את הלוק: 

48422841_2035068926538913_6382933018083852288_n

48376436_2035068983205574_2034304976213245952_n

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp