שוברי מתנה לסטיילינג אישי

ממש עוד מעט בן זוגך או בת זוגך חוגגים יום הולדת. ממש עוד מעט מגיע תאריך יום הנישואין שלכם. ממש  עוד מעט ההורים שלכם חוגגים 30 שנות נישואין. ממש עוד מעט האירוע הבא בפתח וצריך להתחיל לחשוב על מתנה. על הפתעה. 
 
וצריך להודות. התקופה היא קשה ומאתגרת ומצב הרוח 'על הפנים' בלשון המעטה. לעיתים ממש לא בא לעשות כלום. להזמין למסעדה לא ניתן, לקפוץ לסוף שבוע בחו"ל כבר לא ניתן, לסוע לסוף שבוע בצימר, תשכחו מזה, לבלות ערב רומנטי של מופע תרבות כלשהו. גם לא. סרט? גם לא. בקיצור, תקועים עם עצמינו ומחפשים נואשות רעיון מה לעשות איך לחגוג או איך להעביר את יום ההולדת או יום הנישואין ביחד. טוב. הנה רעיון. שוברי מתנה לסטיילינג אישי. הופתעתם? בטח כי מי חושב על סטיילינג אישי או על מתנת סטיילינג לגבר למשל. אז הנה לכם. שוברי מתנה לסטיילינג אישי. רעיון טוב? סטייליסטית אישית כמתנת יום הולדת. ייעוץ מול מלתחה. והכל באונליין. לא צריך לצאת מהבית. 
 
תראו, הסגר והתקופה הביאו אותנו למקומות שלא היינו רגילים להיות בהם. לא את כולנו אבל כולנו נפגענו. אבל החיים לא נגמרו. המצב הזה יום אחד ייסתים ולמען עצמינו ומשפחתינו אנחנו צריכים להרים את עצמינו. ואין דרך טובה יותר לעשות זאת אלא על ידי סטייליסטית כמתנת יום הולדת. ומי היא אותה סטייליסטית מיסתורית? אני יכול להמליץ לכם על גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית. לא אני מציע לכם את כל העצות האלו לארוע שלכם או כמתנת יום הולדת אלא גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית היא זאת שמציעה. כן כן. אם זה שוברי מתנה לסטיילינג אונליין או ייעוץ מול המלתחה או מתנת סטיילינג לגבר או סטייליסטית כמתנת יום הולדת, כל זה תמצאו אצל גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית ובאתר שלה. 
 
אז אל תגידו שלא נתתי לכם רעיון טוב. אל תפסלו. כנסו לאתר של גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית וקנו שוברי מתנה לסטיילינג אישי. כך תפתיעו את בני הזוג שלכם או את ההורים שלכם או אפילו את עצמיכם. אם חיפשתם פעילות שוברת שגרה ותורמת לזוגיות אז צרו קשר עם גלית. בהצלחה. 
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp