רעיונות להרצאה

מחפשים רעיונות להרצאה מעניינת? לערב חברתי אותו אתם מארגנים? לאירוע קטן או ארוע חברה גדול שאתם עורכים עבורכם או עבור חברים או עבור העובדים שלכם? יש לנו רעיון להרצאה שתמיד תצליח, בכל תחום עיסוק באשר הוא, הרצאת סטיילינג אישי או עסקי היא ללא ספק ההרצאה האולטימטיבית אשר תשתלב בכל חברה ובכל ארגון ובכל קבוצה, זו הרצאה מעשירה וחוויתית. בהרצאת סטיילינג ילמד כל משתתף את עקרונות הסטיילינג, יעשיר עצמו בכלים וידע נוסף לבניית סטייל אישי ועסקי ובסופה של ההרצאה, יצא עם כלים מעשיים לגבי האופן שבו הוא יוכל לממש את העקרונות הללו ביומיום שלו, גם ללבוש לעבודה וגם לחייו הפרטיים.

מהי הרצאת סטיילינג?

הרצאת סטיילינג הינה הרצאה מקצועית אשר מעבירה אותה סטייליסטית וותיקה, בעלת ידע ונסיון רחב כמנחת קבוצות. ההרצאה מתאימה לכל קבוצה, בכל אירוע באשר הוא ומותאמת לתחום העיסוק או הארוע. במהלך ההרצאה, גלית ניניו הסטייליסטית תדבר על משמעות המראה החיצוני והסטיילינג ועל עקרונות בסיסיים בתחום זה. כמו כן, ההרצאה כוללת הדגמות על הקהל ויש מקום גם לקבלת עצות אישיות בהתאם לשאלות שנשאלות במהלך ההרצאה, כל אדם ששותף בהרצאה יוכל להסיק מכך כיצד עליו להתלבש באופן שיחמיא לו ביותר בהתאם למבנה גופו ולעיסוקו. בהרצאת הסטיילינג תלמדו את מירב "סודות הסטיילינג" העיקריים, איך להתאים לכל מבנה גוף את הגזרות והצבעים, איך לשלב ואיך לבנות מלתחה אישית ועסקית נכונה וחכמה ועוד…

לבחור בהרצאת סטיילינג עם הסטייליסטית הטובה ביותר

אם אתם מחפשים סטייליסטית איכותית, מקצועית ומנוסה עבור הרצאת סטיילינג מעניינת, משמעותית ופרקטית, אין ספק שגלית ניניו היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. גלית ניניו, היא סטייליסטית ויועצת תדמית, מומחית בבניית סטייל וסגנון מזה כ- 8 שנים שעברה הכשרה מקצועית אצל הטובים ביותר בתחום ובמשך שנים מלמדת סטיילינג במסגרות שונות. גלית עסקה שנים ככלכלנית, אך לאחר שהבינה כי היא מחוברת בכל נימי נפשה לתחום הסטיילינג וטובה ואוהבת לעבוד עם אנשים וכי לעסוק בתחום זה זוהי שליחות עבורה, היא למדה את התחום באופן מקצועי. ההרצאות של גלית בתחום הסטיילינג הן הרצאות עמוקות המכילות ידע רב בתחום הסטיילינג ומאפשרות לכל אדם שעבר את ההרצאה לצאת עם כלים מעשיים ליישום בתחום הסטיילינג האישי שלו.

אם אתם מחפשים רעיונות להרצאה מעניינת, צרו קשר עם גלית להרצאה מרתקת בתחום הסטיילינג, לכל מפגש חברתי, ערבי גיבוש ועוד.

 

להמשך מידע כנסו לאתר החדש

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp