רגע לפני שאתה יוצא לדייט, קבל 5 טיפים משמעותיים שיעשו את ההבדל

ייעוץ הכוונה לגברים לדייט ממגנט 🙂 

 

רגע לפני שאתה יוצא לדייט, קבל 5 טיפים משמעותיים שיעשו את ההבדל:

 

גברים יקרים!

לדייט צריך להתכונן! כמו שמתכוננים לפגישה עסקית או לראיון עבודה או כל מפגש אחר שיש בו אינטרקציה בינאישית. בלהתכונן אני מתכוונת לא רק במילים ובדרך ההצגה המילולית שלך אלא בכל הניראות, בכל השפה הלא מילולית שאתה מדבר כל הזמן:

במראה החיצוני, הטיפוח, סגנון הלבוש, האנרגיה והכריזמה, שפת הגוף והנוכחות שאיתה תגיע.

לכל חלק ממרכיבי הניראות אתייחס במאמר נפרד ואפרט יותר…

 

כרגע אני רוצה לתת דגש והתייחסות אחת לכל מרכיב ממרכיבי התקשורת החזותית:

 

 • מראה חיצוני – לכל אחד יש את הנתונים האישיים והיפים שלו. הכר אותם! למד להתלבש הכי מחמיא ונכון למבנה הגוף והפנים שלך. התייחס לגזרת המכנסיים המחמיאה, לגזרה, צבע ומפתח של החולצה שכל כך משפיע על הפנים. לכל אחד בנושא הזה יהיה טיפ אחר אך בכל זאת אתן טיפ משותף לכולכם: הדגישו כתפיים! הנוכחות של הגבר משודרת בכתפיים. המבנה האידיאלי של הגבר הוא בצורת משולש הפוך. ולא סתם! עוד מקדם האנושות כשהגבר היה צד לאישה את האוכל המבנה היה כזה שהכתפיים רחבות והאגן צר. כל התכונות שיושבות לנו לגבי מה זה גבר משפיעות עלינו כשיש הדגשה לכתפיים. כמו גבר זה חוזק, בטחון, אסטרטיביות וכו'.

 

 • טיפוח – חשוב חשוב חשוב! לבוש נקי ומגוהץ, תספורת, גילוח או ללא גילוח כלל כי זה הסטייל האישי, ציפורניים נקיות, ריח נעים. טיפוח זה אחד הדברים החשובים ביותר בקירבה אינטימית, כולנו רוצות להתקרב למישהו שנעימה לנו ההגיניה שלו.

 

 • סגנון הלבוש – סגנון הוא אישי וחשוב שלכל אחד יהיה את הסטייל האישי שלו. ובכל זאת למה כדאי לשים לב: למקום שבו הדייט נקבע. לא מגיעים באותו הסגנון לבר, מסעדה או בית קפה. אם היציאה היא בערב לבר, רצוי להגיע בסגנון ספורט אלגנט, כלומר שילוב פריט קאז'ואל עם פריטים יותר קלסיים. ג'ינס עם חולצה מכופתרת ונגיד נעל סניקרס או מכנסי בד עם חולצת טי שרט יפה ונעליים קלסיות…

 

 • אנרגיה וכריזמה – שים לב באיזו אנרגיה אתה מגיע. האנרגיה שלנו מוקרנת וגוררת את הצד השני. אם נגיע מלאי שמחת חיים ואנרגיה חיובית זה גם מה שנקבל והפוך. עושים הכנה! ממש הכנה של הרמת אנרגיה. בין אם זה לשמוע איזה שיר שעושה כיף, בין אם זה מקלחת ארוכה ונעימה עם הרבה מחשבות מחזקות. שימו לב בעיקר למחשבות שלכם לפני הדייט. תזכירו לעצמכם את כל הדברים הטובים שיש בכם ויש לכם להציע לבת זוג ועכשיו כשאף אחת לא יכולה להתעלם מכם, צאו לדייט שלכם.

 

 • שפת הגוף – הגוף שלכם מדבר אתכם. הוא מדבר את מה שבפנים. אם אתם עייפים, רואים את זה. אם אתם מפחדים, רואים את זה. וגם אם אתם בטוחים בעצמכם ומרגישים נינוחים רואים את זה עליכם. להגיע בשפת גוף שבה אתם מרגישים בנוח: עם עצמכם, עם הלוק, עם הנוכחות, עם כל מרכיבי האישיות הנפלאה שלכם ואתם נינוחים כבר סללתם דרך ישירה לצד השני. מפה רק להכיר ולבדוק התאמה : )

 

 

 

מקווה שתרמתי לכם,

אשמח להיפגש לפגישת ייעוץ אישי ולכוון יותר מדוייק

כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני ואין דייט נוסף אם לא צלחנו את הראשון 🙂

גלית

 

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp