קורס סטיילינג

תחום הסטיילינג הוא תחום רחב היקף, ויש להבדיל בין קורס סטיילינג במדיה לבין קורס סטיילינג אישי. קורס סטיילינג אשר עוסק בסטיילינג אישי נוגע בנקודות הגובלות באופן שבו ראוי ומתאים לכל אדם להתלבש, בכדי להפיק את המקסימום ממראהו החיצוני. אם אתם רוצים ללמוד כיצד להתלבש בצורה הטובה ביותר וכן, אתם רוצים לעסוק בייעוץ סטיילינג באופן מקצועי, תוכלו לעבור קורס סטיילינג אשר במהלכו תלמדו את כל מה שצריך לדעת על התחום, בכדי שתוכלו לממש את הידע בפועל על עצמכם ולאחר מכן להתחיל להעניק ייעוץ מקצועי לכל מי שמעוניין בכך.

מהו קורס סטיילינג

קורס סטיילינג הוא קורס הכשרת "סטייליסטיות אישיות" במהלך הקורס נלמד כל מה שקשור לעולם הסטיילינג. עולם הסטיילינג כולל את כל מה שקשור לשיפור, שדרוג והכוונה של  הפריטים החיצוניים שכל אדם משתמש בהם ביום יום בכדי להתלבש. מדובר בפרטי לבוש שונים, בתחום האקססוריז, הנעלה, הלבשה תחתונה, גזרות, בדים, צבעים ועוד. במהלך הקורס תלמדו כיצד להתאים פריטי לבוש רלוונטיים לכל אדם בהתאם לאישיות, מבנה גופו וטעמו וכן, כיצד להעניק לכל אדם שרוצה ייעוץ בתחום הסטיילינג באופן נקודתי עבור אירוע חשוב, פגישת עבודה, ראיון עבודה ועוד. אין ספק שהידע בקורס סטיילינג רלוונטי הן עבורך והן עבור ייעוץ אישי לכל אדם שיהיה מעוניין בכך.

היכן לעבור קורס סטיילינג?

אם אתה מרגיש שיש לך את היכולת והרצון לעסוק בתחום הסטיילינג כי זה מתאים לך באופן מדויק, אם אם מעוניינים להתפרנס ממה שאתם אוהבים ולעסוק במקצוע נחשק, כיפי ומספק, תוכל לעבור קורס סטיילינג אצל הטובה ביותר בתחום הלא היא גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית וותיקה, מלמדת ומרצה לסטיילינג כבר שנים. בגלל תשוקה ואהבה לתחום הסטיילינג, גלית פרשה מתפקידה ככלכלנית ופנתה לעבר לימודי התחום באופן מקצועי. גלית מבינה את הרצון ללמוד את תחום הסטיילינג ורואה בתחום זה כשליחות של ממש. לכן, אין ספק שלעבור אצל גלית קורס סטיילינג, זה לבחור בטוב ביותר עבורכם בתחום זה.

צרו קשר עם גלית ניניו עבור לימוד חוויתי ומהותי בקורס סטיילינג איכותי.

קורס סטיילינג

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
שליחת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואחזור
אליכם בהקדם

Galit Ninio
Gift Card
Call
WhatsApp