קורס סטיילינג אישי

מבחר הסדנאות וימי הכיף לעובדים הוא כמעט אינסופי, אז איך בכל זאת בוחרים בסדנה שתיהיה כיפית, מהנה אבל גם עם ערך מוסף לעובדים שלכם? אחת הסדנאות הייחודיות המתאימות לעובדים היא סדנה המלמדת את תחום הסייטלינג האישי. קורס סטיילינג אישי הוא חוויה מדהימה הן לגברים והן לנשים ומעניק להם כלים שימושיים ליום יום. באמצעות קורס או סדנה ללימוד סטיילינג, העובדים והעובדות שלכם ילמדו איך לבנות מלתחה אישית בבית אשר תתאים לכל אירוע, מפגש חברתי, יום עבודה או מפגש עסקי. 
 
סדנה ליום גיבוש עם ערך מוסף
 
סדנת הסטיילינג היא מצויינת כסדנה ליום גיבוש והיא גורמת לכל משתתף להיות פתוח ולשתף חוויות אישיות משלו בנוגע לבחירת בגדים ולהחלטות לגבי שינוי מלתחה. זו סדנה כיפית, נעימה, חיובית המסתכלת על הדברים הטובים והנפלאים שיש לכל אחד מאיתנו כאשר הוא לובש או לובשת בגד חדש ומיוחד. 
 
סדנה לצוות לנשים ולגברים 
 
היתרון הגדול בקורס סטיילינג אישי הוא שניתן להתאים אותו הן לגברים והן לנשים לחוד וביחד! מה הכוונה? ניתן לבנות סדנה לצוות שתיהיה ממוקדת לגברים בלבד ולסטייל הגברי הקיים היום ולהתמקד ב-Dress Code הגברי בארץ ובעולם. ניתן לעשות אותו דבר עם קבוצת עובדות נשים או להעביר סדנה לגברים ונשים ביחד המספקת כלים חיוניים לשני המינים בכל הנוגע ללבוש, סטיילינג, תסרוקות לנשים ואפילו סידור זקן לגברים! 
 
את הסדנאות לסטיילינג ניתן לערוך במקום המיועד לכך כמו אולם הרצאות או דרך שיחת וידאו קבוצתית און-ליין שתתאים לכל העובדים במשרד. 
 
כמה עולות סדנאות סטיילינג אונליין?
 
אם אתם רוצים הצעת מחיר משתלמת ביותר לסדנאות סטיילינג אונליין, זה הזמן לפנות לסטייליסטית גלית ניניו! הסטייליסטית גלית ניניו מעבירה קורסים, סדנאות, הרצאות וימי גיבוש לעובדים בכל רחבי הארץ ומלמדת את אמנות הסטיילינג האישי לבניית מלתחה מדהימה הן לגברים והן לנשים. ההרצאות והסדנאות של הסטייליסטית גלית ניניו הן חוויה מדהימה המעניקה כלים שימושיים ביותר לכל גבר ולכל אישה המעוניינים לשפר את הסטייל האישי שלהם בלבוש, בתסרוקת ואף בסידור זקן ושפם אצל גברים. 
 
הסטייליסטית גלית ניניו מציעה – קורס סטיילינג אישי 
 
ליצירת קשר עם הסטייליסטית גלית ניניו בנוגע להרצאות סטיילינג לעובדים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר! 
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp