פעילויות לעובדים

אם אתה עומד בראש מקום עבודה כלשהו ואתה מעוניין לצ'פר את העובדים שלך ולארגן להם יום כיף שלם, הכולל פעילויות לעובדים, אשר ירעננו, יעשירו וימלאו אותם בכוחות מחודשים להמשיך בעבודתם ביעילות, נאמנות ואיכות. יום כזה כדאי שיכלול סדנאות ולכן רצוי שתבחר עבור היום הזה את הסדנאות או ההרצאות הטובות ביותר כחלק מהפעילויות לאותו היום. אחת הסדנאות הטובות ביותר עבור כל עובד באשר הוא הינה סדנת סטיילינג, אשר תועבר על ידי סטייליסטית מקצועית ומנוסה בתחום זה.

מדוע לבחור דווקא בסדנת סטיילינג כחלק מפעילויות לעובדים?

אין ספק שיום אשר מכיל פעילויות לעובדים, חייב להכיל פעילויות מהנות ומשמעותיות, אשר יותירו חותם משמעותי מהיום בקרב כל עובד ועובד. סדנת סטיילינג הינה סדנה מהנה, מעשירה, ומשלבת בתוכה אלמנטים פרקטיים, אשר יעניקו לעובדים את היכולת להתלבש נכון יותר, מכפי שהם מתלבשים כיום. בחירת סדנת סטיילינג כחלק מהפעילות לעובדים הינה בחירה שבה כולם נהנים, גם העובד מקבלת ידע וסדנא חוויתית וגם אתם כחברה/ארגון אשר רוצה לדאוג לתדמית החיצונית של החברה. במהלך הסדנה העובדים ילמדו את עקרונות הסטיילינג החשובים, הם יקבלו כלים אמיתיים ללבוש נכון, מותאם לנתונים האישיים ולסגנון וקוד הלבוש של הארגון. הסדנא אינטרקטיבית והעובדים ישאלו שאלות וישתתפו באופן פעיל. בתום הסדנה, כל עובד ייקח את הידע הזה עמו ויישם אותו הלאה בחיי היומיום, בניית סגנון לבוש, התאמת פריטי הלבוש, הנעליים והאקססוריז המתאימים ביותר למבנה גופו, לאישיותו,  להעדפותיו האופנתיות ועוד.

גלית ניניו- הסטייליסטית הטובה ביותר עבור סדנאות סטיילינג

אם חשבת על סדנת סטיילינג איכותית ומהנה כחלק מהפעילויות לעובדים שלך, אין ספק שכדאי שתבחר בסטייליסטית הטובה ביותר בתחום העברת סדנאות סטיילינג. גלית ניניו, בת 40, סטייליסטית ויועצת תדמית, מומחית בבניית סטייל וסגנון אישי ועסקי, אשר עברה הכשרה מקצועית בתחום הסטיילינג וכן מרצה ומלמדת סטיילינג במשך שנים, תעביר לעובדים שלך סדנת סטיילינג חווייתית ומהנה. במהלך הסדנה, ייהנו משתתפי הסדנה מידע מעצים ועצות מועילות מיוחדות ופרקטיות, שיסייעו להם ללמוד כיצד להתלבש נכון לכל ישיבה, פגישה, אירוע חשוב או סתם כך בחיי היומיום שלהם.

צרו קשר עם גלית ניניו עבור סדנאות סטיילינג מיוחדות לעובדים ותעניקו לעובדים שלכם את הפעילות המדהימה ביותר, כחלק מיום חוויתי הכולל פעילויות מהנות.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp