סטייליסטית אישית ליום אחד

אם כבר הרבה זמן אתם מרגישים שאתם לא יודעים להתאים את הבגדים שלכם למבנה הגוף שלכם ואתם בוחרים לא פעם בגדים אשר לא יושבים עליכם טוב ולא מחמיאים לכם, הגיע הזמן שתעזרו בעצותיהם של מומחים בתחום הסטיילינג. אף על פי שלכולנו נדמה שלבחור בגדים עבור עצמנו זו לא משימה כל כך קשה, בהעדר יכולת לבחור ולרכוש את הבגדים המתאימים לנו ביותר, כל בגד שנקנה, לא ישב עלינו באופן מחמיא ולא יראה  עלינו כפי שבגד אחר, שמתאים לנו,  יראה עלינו ויחמיא לנו. לכן, אם הגעתם למסקנה שלהיעזר בסטייליסטית זה הפתרון האולטימטיבי עבורכם, כדאי לבחור בטובה ביותר בתחום הסטיילינג, הלא היא גלית ניניו.

מדוע כדאי להיעזר בשירותיה של סטיילסיטית?

לבגדים אשר אנו בוחרים ללבוש, יש השפעה מהותית על ההופעה הכללית שלנו, על מה שנשדר ועל האופן שבסופו של דבר אנו נראים. כיום, בעידן שבו שלל גזרות דוגמאות ובדים המרכיבים את פריטי הלבוש השונים, לא קל לבחור בגדים אשר יתאימו לכל אחד מאתנו באופן הטוב ביותר. התאמת הבגד חייבת להיות ראשית כל בהתאם לטעמנו, שנית, בהתאם למבנה הגוף שלנו וכן בהתאם לאישיותנו, למקום העבודה שלנו, למה שאנו רוצים לשדר במראה החיצוני שלנו ועוד. פגישה עם סטייליסטית אשר מכירה את תחום הסטיילינג באופן מעמיק ומיוחד, מסייע לכל אחד לבחור את הבגדים המתאימים לו ביותר.

גלית ניניו- הסטייליסטית הטובה ביותר עבורכם!

אם אתם מחפשים את הסטייליסטית האידאלית עבורכם, גלית ניניו היא ללא ספק הכתובת עבורכם. גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית, אשר תשמח לעמוד לשירותכם עבור פגישות ייעוץ סטיילינג או קורס סטיילינג לנשים וגברים, סדנאות סטיילינג ועוד. אצל גלית תוכלו לקבל מפגש בביתכם מול המלתחה האישית שלכם, בכדי לסדר אותה ולבחור את הבגדים האידאלים עבורכם וכן, פגישה במסע שופינג משותף בו תרכשו רק את הבגדים המתאימים והמחמיאים לכם ביותר.

אין ספק שכאשר מדובר בסטייליסטית, יש לבחור את הטובה ביותר בתחום. צרו קשר עם גלית ניניו ותוכלו כבר מחר להתחיל לקבל מחמאות על הלבוש שלכם.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp