סטייליסטית

הכל עניין של סטייל יש שיאמרו. מזה סטייל? סטייל זאת מילה אנגלית שתרגומה כשם עצם היא סגנון או אפילו אופנה. אך אם נסתכל על הפועל נקבל גם את הפועלים לעצב ולתכנן. כלומר סטייל מתקשר עם סגנון ועם אופנה וגם עם תכנון ויצוב. וכך נפתרה תעלומת השם 'סטייל'. 
 
אז מהי סטייליסטית? מתוך התרגום הקודם, ניתן לומר ניתן לומר שהכינוי או המקצוע במקרה שלנו, סטייליסטית מתייחס לאישה שמתכננת סגנון ואופנה. זה כאמור כאשר מדובר באמת על התחום האישי. ואז ניתן לדבר על סטייליסטית אישית. סטייליסטית אישית לנשים או סטייליסטית אישית גם לגברים. כן, תתפלאו שגם גברים נדרשים לשרות זה שתיכף נדבר עליו יותר ויותר ויותר גברים מתעניינים בשירותיו. מה הבעיה? הבעיה היא שבזמנים המודרנים בהם אנחנו חיים, אנחנו, בגלל שגעון החיים וחוסר הזמן, שופטים עם העיניים ואם משהו לא נראה לנו, אנחנו זורקים וממשיכים אלאה לסובייקט הבא. לדוגמה – ראיון עבודה למשרה מכובדת. עם את או אתה הגעתם בלבוש מרושל או הצגתם שפת גוף לא מתאימה, כל יתרונותיכם האחרים שאתם מביאים לתפקיד יזרקו לפח כי התור מאחוריכם ארוך ואם לא הצלחתם להרשים את מקבל ההחלטות אז אתם בחוץ. אותו הדבר בתחום הרומנטי והדייטים. אין לאף אחד זמן סבלנות לבחון ולהכיר אותנו יותר לעומק. רושם ראשוני רע וזהו. אין עוד הזדמנות.
 
וכאן נכנסת החשיבות העליונה של הסטייליסטית בחיינו. סטייליסטית אישית טובה יכולה להפוך את אותה הזדמנות עסקית, ראיון עובדה, דייט ובכלל מכשלון להצלחה. איך שאתה נראה ואיך שאת ניראית מגדירה עבורינו, אלו שלא מכירים אותכם, בזמן הקצר ביותר, מי אתם. בתחום הבטחון העצמי, מה אתם חושבים על עצמכם, מאיפה באתם וכו..וכאן השלב להכיר את גלית סטייליסטית ויועצת תדמית מקצועית שתוכל לעשות את העבודה עבורכם. גלית סטייליסטית ויועצת תדמית סטייליסטית אישית לנשים וגם לגברים. אם חיפשתם פעם במנוע החיפוש סטיילינג אישי מחירים, אז שאלו את גלית. צרו עמה קשר. אני מבטיח לכם שלא תצטערו. לעיתים משהו קטן מאד כמו בחירת הבגדים הנכונים עבורכם לארוע או בכלל יעשה את השינוי המיוחל. אז לא עוד 'סטיילינג אישי מחירים'. מחפשים סטייליסטית טובה. צרו קשר עם גלית סטייליסטית ויועצת תדמית. בהצלחה. 
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp