סטייליסטית אישית

סטייליסטית אישית עוסקת בסטיילינג אישי שנעשה במפגשים אישיים ובקבוצות.

כסטייליסטית אישית אני מציעה מס' שרותי סטיילינג הכוללים ליווי אישי:

 • סטייליסטית אישית לנשים ולגברים הכוללת פגישות אישיות.
 • סטייליסטית אישית בסדנאות והרצאות סטיילינג ותדמית אישית.
 • סטייליסטית אישית צמודה בצילומי בוק והפקות.
 • סטייליסטית אישית אקספרס : סטיילינג ממוקד בהתאם לצורך הספציפי.

לפרטים הנכם מוזמנים להיכנס לכל אחד משרותי הסטיילינג:

 

סטייליסטית אישית לכל אחת ואחד

סטייליסטית אישית אינה לעשירים בלבד, אלא שרות כמו כל שרות אחר מתחום היופי. גם בפגישה אחת של שעה עם סטייליסטית אישית אפשר ללמוד כל כך הרבה, לפתוח את הדימיון ולהרגיש שיש לך את הכלים לשדרג את ההופעה בדיוק כמו שחלמת.

אז למה בעצם לצפות ממפגשים עם סטייליסטית אישית:

פגישת הייעוץ האישי  (שעה)
זו פגישת הבסיסי, זו פגישה נעימה וכיפית שנעשית ברגישות מקסימלית, הפגישה מתחילה בהכרות אישית וממשיכה לאבחון שבו את לומדת להעריך את היתרונות שלך, אני מראה לך את כל היופי וכל הסיבות שבזכותן את צריכה לאהוב את עצמך!
לעיתים אנחנו (הנשים) מתעסקות באזור בגוף שאנחנו חושבות שהוא "נוראי", ברוב המקרים ההתעסקות הזו יכולה לגרוע, אני מלמדת אותך את ה"טריקים" של טשטוש בעזרת עבודה על אזורים אחרים ועוד טיפים שלא תאמיני כמה זה פשוט.
קיימת נוסחה מדוייקת למה שנתפס כ"אידיאל היופי" בעיני האנושות. אף אדם אינו עונה לכל הקריטריונים של אידיאל, אבל בייעוץ הסטיילינג האישי, תשמעי כמה קרטריונים אידיאליים יש לך שלא ידעת להתייחס ולהעריך אותם נכון. (אני שולחת לך סיכום מפורט לכל ההמלצות והטיפים שדיברנו)
גברים (בני הזוג) מתקשרים אליי אחריי מפגשי הסטיילינג ואומרים לי: זו המתנה הכי טובה שיכולת לתת לה, ציטוט "היא למדה לאהוב את עצמה וזה מוקרן החוצה וגורם גם לי אושר גדול, לי היא אף פעם לא הקשיבה ועכשיו כאילו נפקחו עיניה".
 
לגבי המשך סידור המלתחה, אין הכוונה לקטול ולהוציא החוצה את כל הארון, לרוב הנשים אין מושג כמה הארון "מלא בכל טוב" – את מודדת ואני מנסה (לעיתים בעזרת המלצה לתיקון חייט) להוציא את המקסימום מהבגד ע"י איבזור (אני מביאה איתי מס' אקססוריז ופריטים להדגמה), ע"י שילובי פריטים נכון לך ונכון לסטיילינג מרשים עבורך.
את לא תאמיני איך מהארון הזה שרק לפני רגע השמצת שאין בו כלום, כמה הופעות לבוש את יכולה להפיק. קרה לי לא מעט שאחרי סידור המלתחה נשאר למסע הקניות רק השלמות של אקססוריז וביחד עם שילוביmix&match נוצרה מלתחה עשירה, מגוונת ומפתיעה.
אז אולי לא צריך כזה מסע קניות מטורף?
 
לגבי מסע קניות, אני תוך כדי המדידות מול הארון מכינה רשימה מושכלת של פריטים למסע קניות וכמו קניות בסופר כשאת מגיעה עם רשימה את יותר ממוקדת, לא מתפזרת ולא רוכשת כמו מי שאין לה בכלל בגדים בארון..
שאלת התקציב לשופינג תמיד מרחפת ואני אומרת לך שלא צריך תקציב מטורף כדי להנות ממלתחה מגוונת. קודם כל לא צריך לרכוש את כל הרשימה באותו מסע קניות (גם לא תמיד מוצאים או מספיקים), את תלמדי הרבה במסע קניות גם להמשך, איך לבחור לך נכון את הגזרות, בדים וצבעים, את תלמדי לחשוב קצת יותר לפני שתרכשי בעתיד וזהו כבר חסכון אדיר מטעויות רכישה שכולנו עשינו.
אני יודעת גם מהתקציב הכי נמוך שתקציבי להוציא את המקסימום למיקסום המתלחה וההופעות שלך.
מסע קניות זה כיף בטירוף, פינוק אמיתי שסטייליסטית אישית צמודה אליך ושולפת את הפריטים שכדאי שתמדדי, מראה, מלמדת ומונעת ממך את אותם מוכרים שאומרים לך שכל החנות יפה עליך.

לא ירחק היום שבו כל אחת ואחד ישתמשו בשרות של סטייליסטית אישית כדי ללמוד להוציא את המקסימום מהמראה, לקבל טיפים וכלים לחיים.

אשמח להכיר וללוות אותך לתהליך המדהים הזה!

* המלל נכתב בלשון נקבה אך מתאים גם לגברים, סטייליסטית אישית היא שרות לנשים ולגברים.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp