סטייליסטית אישית – גלית ניניו

תחום הסטיילינג הוא תחום אשר בעזרתו ניתן לקבל הדרכה מעשית לכיצד להתלבש באופן המתאים והראוי ביותר. בין אם מדובר בידע לגבי איך כדאי להתלבש עבור פגישה חשובה בעבודה או ראיון עבודה חשוב ובין אם מדובר בידע מהותי בכל הנוגע לאופן שבו כדאי להתלבש ביומיום שלנו, בכדי להראות הכי טוב שאפשר, הבחירה בסטייליסטית אישית אשר תלווה כל אחד, היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור רכישת הידע והכלים לבחירה בלבוש מתאים, ראוי ומחמיא, בהתאם למי שאנחנו.

מהי סטייליסטית אישית?

סטייליסטית אישית כשמה כן היא, מעניקה כלים וייעוץ סטיילינג באופן אישי ומותאם ללקוחה או הלקוח. סטייליסטית אישית הינה אשת מקצוע העוסקת בתחום הסטיילינג באופן רחב היקף, מתוך הכרות עם התחום באופן מעמיק ויסודי הכולל ידע להתאמה מדוייקת לנתונים אישיים וידע בבניית סגנון וסטייל אישי ללקוח. בעזרת הידע המקצועי, תסייע הסטייליסטית לכל אדם להתלבש באופן הנכון ביותר, עבור כל מאורע בחייו וכן, תסייע לו להבין, איזה בגדים לרכוש וללבוש, בהתאם לגופו, אישיותו, העדפותיו בתחום האופנה ועוד. לא פעם אתם בטח מתלהבים מפריט לבוש מדהים שאחד החברים שלכם לבש, אולם, כאשר אתם מגיעים לחנות אתם וודאי מגלים כי פריט הלבוש ממש לא יושב עליכם יפה. הצבע עושה אתכם חיוורים והגזרה לא מחמיאה לכם כלל. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע זה כך, התשובות לכך נמצאות בפגישות עם סטייליסטית אישית, אשר תסייע לכם ללמוד מה מתאים לכם, בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים.

לבחור בסטייליסטית אישית האידיאלית עבורכם

גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית, בוגרת לימודי סטיילינג וייעוץ תדמית, לימודי אופנה וסטיילינג במדיה וקידום אישי עסקי ב"אורלי שי המרכז ללימודי סטיילינג, תסייע לכם להתלבש נכון ומחמיא, בעזרת פגישות סטיילינג אישיות. הבחירה בגלית כסטייליסטית אישית, הרואה את תפקידה כשליחות חשובה, תעניק לכם את האפשרות להתחבר לעצמכם מחדש, בעזרת למידה מהותית על האופן שבו תתלבשו בצורה המתאימה לכם ביותר.

אם אתם מחפשים סטייליסטית אישית, צרו קשר עם גלית ניניו ותוכלו ליהנות משירותי סטיילינג מדהימים, שיותאמו לכם באופן אישי.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp