סטיילינג

המראה החיצוני של כל אדם, משפיע באופן מהותי על הרגשתו, על בטחונו העצמי ועל מה שהוא משדר כלפי חוץ. לא מעט מאתנו מכירים את הימים הללו שבם אנו מרגישים שכלום לא הולך לנו, החל מהבוקר שבו לא בחרנו את הלבוש ההולם והרלוונטי ביותר עבורנו, בו אנו לא מרגישים מספיק בנוח ומספיק עצמנו. הבחירה בלבוש מתאים לנו, היא דבר הכרחי המשפיע מהותית על המראה שלנו ועל האופן שבו אנו מרגישים ומתנהגים. אם אתם חשים שאינכם יודעים להתאים את הלבוש שלכם, אל מבנה גופכם, אישיותכם, מקום העבודה שלכם ועוד, תחום הסטיילינג הוא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבורכם.

מהו סטיילינג?

סטיילינג הוא תחום אשר בעזרתו כל אדם יכול להתאים עבורו את הבגדים המתאימים לו ביותר. בעזרת הדרכה בתחום הסטיילינג, אשר תכיל את יסודות התחום ותסייע לאדם בעזרתם על פי אופיו, אישיותו, מה שהוא רוצה לשדר במראה שלו, מבנה גופו ועוד. במהלך פגישת סטיילינג, האדם יעבור ייעוץ וכוונה אישיים, לאחר שנשאל שאלות מנחות ומכוונות שמטרתן היא להכיר אותו, את אישיותו ואת העדפותיו בתחום הלבוש. לאחר מכן, לכל אדם יינתן ייעוץ בהתאם למה שמתאים לו באופן המדויק ביותר. הייעוץ יכול להיות במהלך בחירת פריטי הלבוש המתאימים לו ביותר מהמלתחה שלו, או במהלך מסע שופינג אשר בו ייבחרו רק הבגדים אשר יתאימו לאדם באופן המושלם.

במי כדאי לבחור עבור ייעוץ סטיילינג איכותי?

אם אתם מחפשים יעוץ סטיילינג עבורכם או כזה שתוכלו להעניק כמתנה לכל אדם אהוב, אין ספק שכדאי לבחור בטובה ביותר בתחום זה. הכירו את גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית. גלית מחוברת בכל נפשה לתחום הסטיילינג, מכירה את התחום על כל רבדיו יודעת להתאים את הלבוש המתאים וההולם ביותר עבור כל אדם, בפגישת סטיילינג.

אם אתם מעוניינים לבצע שינוי במראה שלכם, אין ספק שבחירת הלבוש המתאים לכם ביותר תהווה את השינוי הנחוץ לכם באופן מושלם. צרו קשר עם גלית ותוכלו ליהנות ממראה מצוין באופן שתמיד חלמתם.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp