סטיילינג ממוקד

מהלך חיינו הדינמים כוללים ארועים ושינויים מגוונים: כמו שינוי מקום עבודה, שינוי תפקיד במקום העבודה, שינוי בסטטוס המשפחתי , שינויים פיזיולוגיים כגון: הריונות, דיאטות וכו', שמחות וארועים מיוחדים ועוד
 
לכבוד הארועים המיוחדים הללו, אני רוצה להציע שרות סטיילינג אישי ממוקד או בניסוח אחר "סטיילינג אקספרס", מפגש אחד או יותר ממוקדים לצורך הרלוונטי, אשמח להתרגש יחד איתכם, ללוות אתכם ולייעץ:


 

סטיילינג אישי בזמן ההריון ולאחר לידה

כאמא ל 2 ילדים אני מגיעה עם רגישות ומודעות גבוהה לשינויים שאנו הנשים עוברות בתקופת ההריון ובתקופה שאחריה, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה רגשית.
תקופת ההריון היא שיא הנשיות ולעיתים אנו היחידות שמפספות לראות זאת, כי אנחנו מרגישות פחות טוב עם העלייה במשקל והשינוי של גופנו וכו'
סטיילינג אישי נועד בדיוק בשביל להדגיש את הנשיות הזו! ללמוד להתלבש מחמיא ונכון ולאהוב את עצמנו יותר מתמיד וכמובן לא לשכוח לתעד בהרבה צילומים.
 
ואז יש את תקופת אחרי הלידה, שאגב לא תחומה בזמן, תקופה מבלבלת במיוחד, הגוף שלנו משתנה, אנחנו עדיין לא נכנסות לבגדים שבארון ושולפות מהארון את הבגדים הרחבים והגדולים. לא נשכח את המצב הרגשי,הכל סובב סביב התינוק/ת וכו'.
בעיניי זו בדיוק התקופה לעבור תהליך סטיילינג אישי! קודם כל כדי לפנות לך קצת זמן איכות לעצמך, להתנתק מעצמך כאמא ולהיזכר שאת קודם כל אישה, להכיר את גופך לאחר השינוי ולהכיר את כל הדרכים להתלבש הכי מחמיא ולהרגיש נפלא עם עצמך, להוציא את המקסימום מהמלתחה האישית שלך, לבדוק התאמה של ההלבשה התחתונה שלך ולהתחדש בפריטים חדשים שיוכלו ללוות אותך גם הלאה.


 

סטיילינג אישי לכלות

כמה חלמת על הרגע הזה? אותו רגע שבו את נכנסת לחופה עם אהוב ליבך, ברקע מתנגנת לה מוזיקה רומנטית שבמקרה זהו גם "השיר שלכם", כולם מסתכלים לקצה השובל הלבן ומחכים בציפיה לכלה היפה שתיכנס ותצעד… ואת בשמלה המהממת שחלמת מאז היותך ילדה, מאופרת ומסורקת כמו שרק בסרטים רואים!
אני מציעה ליווי סטיילינג אישי לך הכלה הנרגשת, למימוש אותו חלום!

ליווי בבניית ההופעה המושלמת, כך שתיראי מליון דולר, תהני מנוחות, תעמדי במסגרת התקציב שלך ואולי אף תחסכי.
נתחיל מפגישת הכרות וייעוץ אישי בהתאם למבנה גופך ואישיותך אעזור לך להתאים את גזרת השמלה המתאימה לך ביותר, אייעץ לך בנוגע לעיצוב השיער, מהי התסרוקת הנכונה והמחמיאה ביותר למבנה הפנים והגוף ולסגנון השמלה הרצויה. בנוסף, אמליץ על איפור נכון עבורך.

לפי הצורך אקשר אותך עם מעצב/ת תסרוקות ומאפר/ת.
לאחר בחירת גזרת השמלה וסגנון ההופעה, אלווה אותך לסיבוב מדידות (תוכל להתלוות אלינו גם אמא/אחות/חברה לדיעה אישית נוספת ולהתרגשות משותפת).

בהתאם לתקציב שתבחרי אני אעשה סקר וסיבוב מוקדם כדי לקחת אותך לחנויות ממוקדות מותאמות, אחרי בחירת השמלה נמשיך בהתאמת ההלבשה התחתונה המחמיאה ונכונה ביותר לגופך ולמפתחי השמלה.
שמלה יש, הלבשה תחתונה יש, הגיע תורן של הנעליים והאקססוריז, יחד נעשה בחירה נכונה וחכמה לשילוב מושלם של כל ההופעה.
המראה המושלם הוא שילוב נכון של כל המרכיבים יחד – שמלה, הלבשה תחתונה, נעליים, תכשיטים, זר כלה, תסרוקת ואיפור.
את תוכלי רק לדמיין את אותו חלום בראש ולנקוב בתקציב ואני כסטייליסטית אישית שלך אדאג ל"לוק" המושלם הזה עבורך.
 
בנוסף, אשמח להציע ייעוץ אישי וליווי סטיילינג לחתן ולבני המשפחה לבניית ההופעה ביום המיוחד שלכם.


 

סטיילינג עסקיסטיילינג ותדמית לעסקים

"לבוש להצלחה" הוא מושג ידוע בעולם העסקים. בעזרתו ניתן להדגיש את הנוכחות, לקדם את הפוטנציאל האישי והעסקי  ולהגדיל את הסיכוי להצלחה.

הלבוש הוא חלק בלתי נפרד מהתקשורת שלנו עם אנשים, בחירה נכונה של הבגד תבטא את האישיות שלך ותדגיש את המסר הרצוי.
הקשר הוא ישיר בין המראה החיצוני להרגשה הפנימית וישירות להצלחה והשגת תוצאות בחיים.
כל איש/אשת עסקים יודע/ת שישנם קודי "לבוש עסקי" מאוד ברורים וישנם סגנונות לבוש עסקי שונים שחשוב להכיר אותם וללמוד "לעשות זאת" נכון.

בליווי סטיילינג עסקי אני משלבת 2 רבדים: מצד אחד כל אדם כאינדיבידואל: אבחון מבנה גוף, ראש ואברי פנים והתאמת הגזרות הנכונות, הבדים והצבעים, השילובים הנכונים לבניית הופעה מחמיאה ביותר מכף רגל עד ראש.
מצד שני, חשוב לשלב התאמת קוד לבוש לתפקיד ולחברה/ארגון, התאמת סטייל וסגנון אישי לאופי ואורח החיים, התאמה למסר הרצוי ולמה שתרצו לשדר.

ולקינוח שילוב נכון של אופנה ואקססוריז להופעה העסקית המושלמת.
 
המראה שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו והוא משפיע על הרושם הראשוני שאנו משאירים, אשמח להעניק ליווי סטיילינג עסקי מקצועי לבניית התדמית המרשימה ביותר עבורכם.

 

סטיילינג לדייטינג

ללבוש ולהופעה החיצונית בדייט הראשון ישנה חשיבות מכרעת בהצלחת הדייט ובהעברת המסר הרצוי.
אם היה אפשר היינו מדלגים על הדייט הראשון, אבל מאחר ואי אפשר בלעדיו, חשוב לשים לב ל"לוק" והסטיילינג האישי שלנו. 
ההשפעה של המראה החיצוני היא ממש בשניות הראשונות, כך ש"הגורל" שלנו נחרץ מיידית מהרגע שהגענו לדייט, הדייט שלנו כבר הושפע והחליט את ההתאמה או אי ההתאמה.

בכל תחום המראה החיצוני שהוא כרטיס הביקור שלנו משפיע, על אחת כמה וכמה בדייטים, כי בסופו של דבר כל אחד ואחת רוצה לידו בן/בת זוג שנראה/ית טוב לטעמו/ה, לבוש/ה בסגנון אישי שמתאים לו/ה ומקפיד/ה על טיפוח ואסטתיקה אישית.
ליווי סטיילינג ממוקד לפני דייט כוללת התיחסות למסר הרצוי, מה בעצם תרצו לשדר לצד השני. בנוסף, חשוב להתאים את הלבוש למיקום וסגנון הדייט.
והחשוב לא פחות מסגנון הלבוש- התאמה לנתונים אישיים ולמבנה הגוף. ייעוץ סטיילינג אישי כולל התאמה מדוייקת של הגזרות, הבדים והצבעים הנכונים והמחמיאים ביותר למבנה הגוף והפנים, התאמת איפור ושיער ושילוב נכון של אקססוריז ופריטים.
שילוב נכון של בגדים ואביזרי אופנה משדרג את המראה החיצוני ומיידית משפיע על הבטחון האישי ועל ההרגשה. ובסופו של דבר כשאנחנו נראים טוב אנחנו מרגישים טוב וזה מה שחשוב! ההרגשה הטובה מציפה אותנו ומשודרת לכל עבר – ונגד זה מי יוכל/תוכל לעמוד? 🙂
 
 
 

סטיילינג לאירוע

בין אם הארוע (חתונה/בת מצווה/ בר מצווה/ברית/ה וכו')הוא למישהו/י קרוב במיוחד או שהוזמנת לארוע כשלהו של חבר/מכר/ארוע מהעבודה– זה הזמן להפגיז הופעה!
כי למה לא? כמה הזדמנויות כבר יש לנו ל"דפוק" הופעה? להרשות לעצמנו קצת גלאם?
לא צריך תקציב גדול כדי להיראות מיליון דולר, בכל תקציב אפשר לבחור את ה"לוק הרצוי".
נתחיל מייעוץ אישי לאבחון והתאמה של הגזרות, בדים וצבעים.

נעבור על המלתחה האישית שלך כדי לבדוק אם ישנו פריט שאפשר להשמיש, חולצה, חצאית או שמלה שאפשר למקסם ולשדרג. בנוסף לפרטי הלבוש מומלץ להיזכר בנעליים שיש לך, נעליים עם עקב נוח ונכון יכול לחסוך כסף וחיפוש מיותר.
רגע לפני יציאה לשופינג נעבור על ההלבשה התחתונה הקיימת שלך ועל האקססוריז והתיקים שצברת.
בבחירת ההופעה נתמקד בסגנון הרצוי: שיקי ואופנתי, קלסי, הוליוודי, וינטאז' וכו.

נבחר את הצבעים הנכונים לך ביותר, שילוב נכון של האקססוריז בהופעה, בחירת הנעליים ולא נפחית בערך בחירת התיק להשלמת ה"טואל לוק" הרצוי.
 
רוצים הופעה שתשאיר חותם? שתהיה ייחודית ומרשימה ואפילו לא חורגת מתקציב שלכם?
אשמח להיות הסטייליסטית האישית שלכם, ללוות אתכם מקצועית בבניית וברכישת ההופעה כולל התאמת איפור ושיער וקישורכם לאנשי מקצוע שיעניקו לכם הטבות ייחודיות.
שיהיה רק בשמחות (:


 

סטיילינג לילדות

ילדות ונערות רגישות לחשיפה המוגברת של התקשורת, הדימוי העצמי שלהן לא יציב ומשופע מהרבה גורמים. הן חוות שינויים בגוף, מצבי רוח, הורמונים, בנים, בנות, הורים ולחץ חברתי.
אני רואה חשיבות גבוהה למפגש סטיילינג אישי כבר מהגיל הצעיר, כדי ללמד אותן לאהוב את מה שהן רואות במראה, ללמוד איך להתלבש נכון ואינדיבידואלי לגופן, ללמוד איך לשלב טרנדים אופנתיים  בצורה נכונה ולא להיות "קורבנות אופנה, כל אלו לשם בניית הדימוי העצמי וחיזוק הביטחון.

בנות צעירות מתעסקות המון במראה החיצוני שלהן, אני זוכרת שכילדה תמיד חשבתי לעצמי שמי שיפה הכל בא לה יותר בקלות, כל הבנים רוצים להיות חברים שלה, כל הבנות מעריצות שלה ואיכשהו היא גם זו שנבחרת לתפקידים השווים בבית הספר וכו'… מהמקום הזה אני חושבת שכדאי שבנות מגיל צעיר ילמדו לראות את היופי של עצמן, ילמדו להתלבש בדרך שמחמיאה להן ובהשקעה מינימלית יוכלו להיראות הכי יפות שיש!

במפגש סטיילינג אישי, ניפגש אחת על אחת מול המלתחה של הילדה/נערה, נתחיל בהסבר על אופנה וטרנדים אופנתיים, נדבר על בניית מלתחה נכונה וחסכנית, נדבר על הבדלים במבנה הגוף והפנים. נמשיך במעבר ומדידה של פרטי הלבוש, איך לשלב נכון בין פריטים, שילוב נכון של צבעים, שילוב נכון ולא מוגזם של אקססוריז – יחד נבנה כמה שיותר הופעות מהמלתחה הפרטית, נתאים את ההופעות לבית הספר, לשעות הפנאי וליציאות בערב.

כמו כן, ישנה אפשרות שנצא לשופינג יחד לבחירת הבגדים והאקססוריז הנכונים והמחמיאים ביותר בתקציב המוגדר מראש.

בנוסף אשמח להציע : סדנת סטיילינג לילדות

סדנת סטיילינג היא מסיבת יום הולדת מלאה באופנה וסטייל. זוהי חוויה מדהימה ודרך מיוחדת וכיפית לחגוג עם החברות, להישאר עם תמונות מדליקות למזכרת ולצאת עם טיפים להמשך הדרך…

משך הסדנא: שעתיים
אני מביאה איתי : תיק איפור (בסיסי) ומזוודה ובה מס' פרטי לבוש, אקססוריז למינהם: שרשראות, צמידים, צעיפים, חגורות, כובעים ועוד ועוד…

נדבר על אופנה וסטייל, נתלבש בהופעות סטיילינג מדליקות ומגוונות, נצטלם יחד ולחוד ועוד הפתעות שמחכות לכן.

מזל טוב 🙂

 

סטיילינג לבת מצווה

סטיילינג ממוקד לבניית ההופעה של חוגגת בת המצווה:
איזה כיף לחגוג בת מצווש, הילדה במרכז, נסיכה ליום אחד, זהו ערב שיחקק בזכרון וישאר כחוויה מיוחדת להמשך חייה וגם אם היא לא תזכור בדיוק מה לבשה, תמיד יהיו תמונות למזכרת מהארוע.

בסטיילינג אישי נבנה לך את ה"לוק" המנצח, את הגזרות שהכי מחמיאות לך (שמלה, חצאית, מכנסיים), את הצבעים המתאימים לך ביותר, נשלב את האקססוריז הנכון והמדוייק שישדרג את המראה, נתאים את הנעליים, אחבר אותך גם לאופנה העכשוית ונמצא את ה"טרנד" שכדאי לך לשלב למראה מעודכן.

נתאים לפי מבנה הפנים שלך את האיפור המחמיא לך ואת התסרוקת שמתאימה למבנה הפנים ולטוטאל לוק שלך.
ובכלל כל כך מפנק שסטייליסטית צמודה אליך ובונה לך הופעה מהממת ומלמדת אותך מה הכי נכון ומוציא ממך את המקסימום ואת יכולה להרגיש כשחקנית שעולה על הבמה – ליום אחד.

התאמת ההופעה צריכה להתאים לגילך, מצד אחד תוכלי להנות מנגיעה קלה משלב הבגרות (איפור, שיער וכו') אבל עדיין הלבוש צריך להתאים לגילך ולא להיות מבוגר או כבד או חשוף וצמוד מידיי. גם האיפור צריך להיות עדין , נעליים עם עקב נמוך או ללא עקב בכלל.
חשוב שלא תראי בתחפושת אלא את בהופעה המושלמת!!!
 
מצ"ב כתבה שכתבתי לאתר 1213 האתר לארגון בר/בת מצווה:http://www.1213.co.il/כתבות/מפיקים-חגיגה/לחגוג-בסטייל.aspx
 

 

סטיילינג לדור השלישי

לטעם טוב ולסטייל אין גיל.
אחד המראות היפים יותר בעיני, זה לראות נשים וגברים מבוגרים/ות שנראים/ות מטופחים/ות ובסטייל.
אין ספק שהופעה חיצונית חשובה בכל גיל, הרכילות והבעת הדיעה אחת על השניה בנושא הלבוש והטעם האישי אינם מפסיקים בגיל הזהב.

ליווי סטיילינג אישי מתאים בדיוק לנשים שבא להן להרגיש אופנתיות, מעודכנות ולבושות בסטייל שתואם את גילן ומקומן החברתי.
אף פעם לא מאוחר לבנות סטייל אישי,לקבל ליווי של סטייליסטית להתאמת הגזרות הנכונות, אפשרויות ההלבשה התחתונה והמחטבים שיכולים להחמיא ולהקפיץ את ההופעה, ללמוד מהם הצבעים המחמיאים ביותר ואיך ניתן לשלב מס' צבעים בהופעה ולהיראות נפלא.
ללמוד איך לבנות הופעה אלגנטית ואיכותית, ללמוד איך לשלב אקססוריז כמו: שרשראות, צמידים, עגילים, צעיפים וכו' למראה מתוחכם ומושקע.

הגוף והנפש פועלים יחד ומחזקים אחד את השני, לכן תרשו לעצמכן להשקיע במראה החיצוני, תראו טוב ומיידית תרגישו טוב ותקרינו זאת לכל עבר…
 

אשמח לפגוש ולהכיר…
אני מזמינה אותך ליצור קשר
גלית

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp