סטיילינג לתקופת החגים?

חופשת הקיץ בעיצומה ותקופת החגים בפתח… כל שנה בתחילת חודש ספטמבר מרחפת לה תחושת ההתחדשות והתכוננות לשנה החדשה.
ראש השנה, כיפור, אנחנו מתחילות עם חשבון הנפש, עושות סיכום שנה, מגיעות למסקנות ומציבות לעצמנו מטרות חדשות…
עונת הקיץ שלנו נמשכת ומתארכת ולנו יש הזדמנות ל"משוך" עם בגדי הקיץ שלנו ולשלב מס' פריטים מעונת הסתיו שנמצאים כבר בחנויות.
 
הנה כמה טיפים ללבוש בשיק ובסטייל לשנה החדשה:
 

 • בבחירת הבגדים לחג חשוב בראש ובראשונה לתת דגש לנוחות, לכי על בגדים קלילים, בדים נושמים ונעימים ולא כאלו שלוחצים וצמודים מידיי, בכל זאת את רגע לפני טעימת כל המאכלים הייחודים של החג.
 • הצבע השחור שלרוב הוא אלגנטי ומתאים לשעות הערב, פחות מתאים לערבי החג.לבן הוא צבע שמתאים ומחמיא לכולם, זהו צבע חגיגי שיכול להתאים בתקופה זו. טרנד חזק בעונה הינו שילובי שחור לבן כך שגם זו אופציה להופעה חגיגית, שיקית ומעודכנת.
 • שווה לעשות בדיקה ומדידה בבית לבגדי הבסיס שלכן במלתחה ואם יש צורך לחדש או להשלים זה הזמן לנצל את מכירות סוף העונה בחנויות, הפריטים הללו ילווה אתכן גם לסתיו. ולבניית הופעות בסטייל: שלבי את פרטי הבסיס עם פריטים ואביזרים טרנדיים מעונת הסתיו שרק נכנסו לחנויות, טרנדים מדליקים אחד או שניים שאליהם הכי נתחבר.
 • טיפ נוסף, בכל זאת מדובר במשפחה שלך לכן היתי שומרת על הבגדים היותר נועזים למועדים אחרים, לכי על בגדים שאינם חושפניים יותר מידיי, בגדים שגם שתשבי לא תצטרכי למשוך ולמתוח מכל הכיוונים כי זה קצר או חשוף וכו'.

דוג' לרעיון ללבוש לחג: שילוב גופיית בסיס + ווסט עליונית + חצאית טרנדית שחור לבן

לבוש לחג

שילובים הם סוד לסטיילינג נכון ומעודכן, שימוש בפרטי בסיס עם טרנדים עונתיים ימקסמו לכן את המלתחה ותוכלו להיראות הכי בסטייל שיש!
 
חג שמח ושנה קסומה לכן,
גלית ניניו

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp