סטיילינג לנשים מלאות

סטיילינג לנשים מלאות, להרגיש הכי נפלא בגוף שלך

בין אם העלית במשקל במהלך ההיריון וטרם הספקת להיפטר מהקילוגרמים העודפים ובין אם המשקל העודף כבר נמצא איתך שנים רבות, אין שום סיבה שתסתירי את הגוף שלך מהעולם מאחורי בגדים רחבים במיוחד שמסתירים את המראה הנשי שלו. גלית ניניו היא סטייליסטית מוסמכת שמתמחה במתן שירותי ייעוץ סטיילינג לנשים מלאות ומדי יום ביומו מחוללת מהפך בחייהן של נשים רבות שכבר אבדו תקווה כי יוכלו להרגיש יום אחד נשיות, מושכות וסקסיות.

 

כיצד מתנהלים שירותי ייעוץ סטיילינג?

נשים רבות נרתעות מפנייה לסטייליסטית משום שהן חוששות כי מדובר על תהליך ארוך ומייגע, יקר וקיצוני מדי עבורן. אנחנו שמחים לבשר לכן שכיום שירות סטיילינג אישי הוא עניין פופולארי מאוד שכן מחיר סטיילינג אישי כבר אינו בשמיים ושירותי הייעוץ ניתנים במחירים שווים לכל נפש. כמו כן התהליך אותו תעברי בליווי הצמוד של גלית ניניו הוא תהליך מודולרי, כלומר את תהיי שותפה מלאה להיקף שלו ולמשך שלו. עם זאת, סטיילינג לנשים מלאות מתחיל תמיד בפגישת ייעוץ אישי שנמשכת לרוב כשעה. הפגישה שמתנהלת במתכונת לא רשמית באווירה כיפית, נעימה וסופר רגישה, תערכי היכרות עם גלית והיא תערוך היכרות עמך. במהלך הפגישה הנשים השונות שמגיעות לגלית לומדות להעריך את היופי של גופן, את נקודות החוזק שלו ואת כל היופי הגלום בו.

בפגישה זו תלמדי כיצד ניתן לטשטש את האזורים הבעייתיים מבלי לגרוע מהאזורים המוצלחים יותר, כיצד ניתן להדגיש את החלקים האטרקטיביים ולהיזכר איך זה מרגיש לאהוב את הגוף שלך בדיוק כמו שהוא. בסיום המפגש גלית תשלח לך מסמך ובו מפורטים כל הטיפים, כל העצות וכל ההמלצות עליהן דברתם בזמן הפגישה.

 

המלתחה שלכן עתידה להשתדרג

סיבה נוספת לכך שנשים רבות נמנעות מלגשת לפגישת ייעוץ עם סטייליסטית היא כי הן חוששות שמא הן ייאלצו להיפרד מכל אותם בגדים שהן אוהבות. אנחנו שמחים להרגיע אותך, במידה ואת שותפה לחששות האלו, כי אין רחוק מכך. במידה ותרצי, תוכלי לכלול במסגרת השירות גם ייעוץ בנוגע לסידור המלתחה האישית שלך. הרעיון הוא לשדרג את הפריטים הקיימים ולא להיפטר מהם לטובת חדשים. כל זאת על מנת שתוכלי להרגיש נוח עם הבגדים המוכרים וכמובן כדי שלא תצטרכי להוציא כסף מיותר על בגדים חדשים. למעשה לעתים קרובות הארונות שלנו מלאים בפריטים נפלאים שפשוט זקוקים למגע קל שבקלים על מנת להפוך למושלמים.

גלית ניניו תייעץ לך בנוגע לשילוב הנכון בין הפריטים הנכונים, תשמח לייעץ לך בנוגע לאקססוריז הדרושים להשלמת המראה ולבצע שינויים שונים אצל חייט מומחה שיהפכו את הבגדים שברשותך להולמים ולמתאימים יותר למידותיך. במידה ותרצי לקחת את שירותי הייעוץ צעד אחד קדימה, גלית ניניו תשמח להרכיב עבורך רשימה של פריטים בזמן המדידות מול הארון ולצאת עמך למסע קניות קצר שבסופו המלתחה שלך תהיה לא פחות ממושלמת.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp