סטיילינג לנערות

סטיילינג לנערות – מה מיוחד בו ולמה הוא מומלץ לכל נערה

גיל התבגרות מלווה לרוב במצבי רוח, בשינויים גופניים ובשאיפה בלתי פוסקת להיראות כמו הכוכבות שהבנות רואות בטלוויזיה. זו גם התקופה שבה מתעצב הדימוי העצמי שמושפע מאוד מהמראה החיצוני. ולכן, במיוחד בשנים אלו, הנערות זקוקות לתמיכה וליד מכוונת שתנחה אותן בבחירת הבגדים המתאימים וביסודות הטיפוח והיופי. הבעיה היא שלפעמים לאמהות אין את הגישה לבנותיהן המרדניות או שהיחסים עם האמהות טעונים בגלל ההשפעות השונות של גיל ההתבגרות. כאן נכנסת לתמונה סטייליסטית שיכולה לסייע עם תוכנית מיוחדת של סטיילינג לנערות שפותחה על מנת להתאים לקהל המרדן שרוצה שהחיים שלו יראו כמו קליפ ב-MTV.

 

מדוע בנייה של הביטחון העצמי ויכולת להבין אופנה כה חשובים?

טיפים לסטיילינג של נערות, נועדו לא רק כדי להנחות להתאמת הבגדים ולבחירת המראה המתאים לגיל, אלא גם על מנת להדריך וללמד לאהוב את ההשתקפות שבמראה. לאספקט זה יש חשיבות פסיכולוגית רבה וזה מה שיעצב את הדימוי העצמי שילווה את הנערה בעת הפיכתה לאישה ולאורך כל חייה. גיל הנעורים הוא הגיל שבו נערות מחקות את האמא או ההפך, מנסות להתרחק ממנה עד כמה שאפשר גם במראה וגם בהתנהגות. מודלים לחיקוי הן כוכבות טלוויזיה, ויש לשמור עליהן שלא תהפוכנה לקורבן אופנה, סכנה שאורבת מעבר לפינה בכל פעם שהנערה יוצאת לקניות או פותחת את הארון שלה כדי לבחור בגד.

 

במקום שלאמא אין גישה, סטייליסטית מדליקה תיכנס ותעשה סדר

השירות של מפגש עם סטייליסטית נועד על מנת לסייע במקום בו לאמא לא תמיד יש גישה לנערה, ובתור גורם חיצוני שמתמחה בעבודה עם כל סוגי הלקוחות, סטייליסטית יכולה לסייע בקלות וביעילות. טיפים לסטיילינג שנשמעים מפי סטייליסטית, תמיד יתפסו ויוטמעו בהצלחה רבה יותר מאשר ההמלצות הדואגות של אמא. גיל התבגרות זו תקופה של בלבול ותהייה, ולכן טיפים לסטיילינג שינתנו על ידי סטייליסטית יסייעו לכל נערה;

  • לזהות ולהכיר את היופי הפנימי.
  • להבין כיצד ליצור שילובים מוצלחים של אקססוריז.
  • ללמוד את השימוש הנכון במלתחה האישית בלבד מבלי לגלוש לארון של אמא.
  • להבין כי נכון שהיופי החיצוני פותח דלתות, אך גם להכיר בעובדה שיופי ובגדים זה לא הכול.
  • להכיר את סגנון הלבוש שמתאים לגיל הנעורים על מנת למנוע מהנערה להיראות בוגרת מדי.
  • להבין כיצד לקנות בגדים בצורה חכמה ותוך כבוד לתקציב של ההורים.
  • ללמד איך נכון להתלבש לבית ספר ואיך לא להיראות פרובוקטיבית או חשופה בצורה לא מחמיאה.

 

המלאכה כפי שאתם רואים רבה מאוד, ולא מדובר רק על בחירת הבגד והתאמתו למבנה הגוף המתפתח של הנערה. לייעוץ סטיילינג לנערות יש חשיבות פסיכולוגית והתפתחותית רבה, מכיוון שביכולתו להעניק לנערה את ההדרכה שתלווה אותה לאורך חייה הבוגרים ואולי גם תסייע לה להיות יותר שלמה עם עצמה, מכיוון שמישהו בצעירותה עזר לה להכיר את הסודות של הסטיילינג.

 

לפרטים וייעוץ לגבי המפגש המותאם אישית לנערה

צרו עימי קשר,

גלית

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
שליחת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואחזור
אליכם בהקדם

Galit Ninio
Gift Card
Call
WhatsApp