שירותי תדמית וסטיילינג אישי

שירותי תדמית וסטיילינג אישי כוללים:

 • ייעוץ אישי – סדנת סטיילינג אישית
 • ייעוץ תדמית וסטיילינג – ייעוץ מורחב הכולל מעבר על מיתוג, מסרים לא מילוליים וסגנון לבוש
 • עבודה על המלתחה בבית 
 • סיבוב חנויות (שופינג)
 • מפגש שילובים mix&match
 • מפגשי אימון על פרזנטציה ושפה לא מילולית
 • מפגשי אימון על מסרים לא מילוליים: עבודה על דימוי ובטחון עצמי, פיתוח כריזמה בנוכחות, סגנון תקשורת, הרמת אנרגיה וכלים לבניית רושם ראשוני מוצלח

 

אני עובדת עם:

נשים (פרטים בעמוד סטיילינג אישי לנשים)

גברים (פרטים בעמוד סטיילינג אישי לגברים)

נערות (פרטים בעמוד סטיילינג אישי לנערות)

בכל עמוד פירטתי על חבילות הסטיילינג האישי והעלויות.

שירותי סטיילינג שאני מעבירה הם הרבה מעבר לבגדים ובניית סטייל, כל אדם עולם ומלואו ואני מתחברת לכל אחד ומכירה את הפנים שלו, מזהה את המקומות שבהם חסום ועוזרת לשחרר ומעבר לכך מרימה אנרגיה, בטחון עצמי, אהבה עצמית ומעניקה בוסט גדול לאומץ והמוטיבציה.. כל אחד במקום שהוא נמצא למקום שרוצה ויכול להכיל : )

 

לא לימדו אותנו בשום בית ספר איך לנהל את כל התקשורת הלא מילולית, איך להתלבש מחמיא ומותאם, איך לנהל את שפת הגוף ולשדר את מה שנרצה כדי שיראו אותו באמת כמו שאנחנו עם כל האיכויות.

אנשים לא מודעים למה הם משדרים בנוכחות, הם שולטים במלל, במקצועיות, שם הם שוקלים מילים, מתאימים את עצמם, מאלתרים, יצרתיים אבל בכל מה שהם אומרים בנוכחות שלהם אין להם מושג והם גם לא יודעים לשלוט.

מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ אישי אצלי בסטודיו ברמת החייל תל אביב:

בנוסף ישנה אפשרות לסטיילינג ממוקד למטרה – סטיילינג אקספרס:

מהלך חיינו הדינמים כוללים ארועים ושינויים מגוונים: כמו שינוי מקום עבודה, שינוי תפקיד במקום העבודה, שינוי בסטטוס המשפחתי, שמחות וארועים מיוחדים, שינויים פיזיולוגיים כגון: הריונות, דיאטות ועוד

לכבוד הארועים המיוחדים הללו, אני רוצה להציע שרות סטיילינג אישי ממוקד או בניסוח אחר "סטיילינג אקספרס" מפגש אחד או יותר ממוקדים לצורך הרלוונטי, אשמח להתרגש יחד איתכם, ללוות אתכם ולייעץ:

 

סטיילינג אישי בזמן ההריון ולאחר לידה

הריון ואז יש את תקופת אחרי הלידה שלא תחומה בזמן, תקופה מבלבלת במיוחד, הגוף שלנו משתנה, אנחנו עדיין לא נכנסות לבגדים שבארון ושולפות מהארון את הבגדים הרחבים. בעיניי זו בדיוק התקופה לעבור תהליך סטיילינג אישי! קודם כל כדי לפנות לך קצת זמן איכות לעצמך, להתנתק מעצמך כאמא ולהיזכר שאת קודם כל אישה, להכיר את גופך לאחר השינוי ולהכיר את כל הדרכים להתלבש הכי מחמיא ולהרגיש נפלא עם עצמך, להוציא את המקסימום מהמלתחה האישית שלך, לבדוק התאמה של ההלבשה התחתונה שלך ולהתחדש בפריטים חדשים מותאמים ומחמיאים שילוו אותך גם הלאה…

 

סטיילינג אישי לכלות, חתנים ובני המשפחה

אני מציעה ליווי סטיילינג אישי לך הכלה הנרגשת, למימוש אותו חלום ילדות! ליווי בבניית ההופעה המושלמת, כך שתיראי מליון דולר, תהני מנוחות, תעמדי במסגרת התקציב שלך ואולי אף תחסכי.

המראה המושלם הוא שילוב נכון של כל המרכיבים יחד – שמלה, הלבשה תחתונה, נעליים, תכשיטים, זר כלה, תסרוקת ואיפור. את תוכלי רק לדמיין את אותו חלום בראש ולנקוב בתקציב ואני כסטייליסטית אישית שלך אדאג ל"לוק" המושלם הזה עבורך.  

בנוסף, אשמח להציע ייעוץ אישי וליווי סטיילינג לחתן ולבני המשפחה לבניית ההופעה ביום המיוחד שלכם.

סטיילינג עסקי – סטיילינג ותדמית לעסקים

"לבוש להצלחה" הוא מושג ידוע בעולם העסקים. בעזרתו ניתן להדגיש את הנוכחות, לקדם את הפוטנציאל האישי והעסקי ולהגדיל את הסיכוי להצלחה.

 

כל איש/אשת עסקים יודע/ת שישנם קודי "לבוש עסקי" מאוד ברורים וישנם סגנונות לבוש עסקי שונים שחשוב להכיר אותם וללמוד "לעשות זאת" נכון.

המראה שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו והוא משפיע על הרושם הראשוני שאנו משאירים, אשמח להעניק ליווי סטיילינג עסקי מקצועי לבניית התדמית המרשימה ביותר עבורכם.

 

סטיילינג לדייטים

ללבוש ולהופעה החיצונית בדייט הראשון ישנה חשיבות מכרעת בהצלחת הדייט ובהעברת המסר הרצוי.

ההשפעה של המראה החיצוני היא ממש בשניות הראשונות, כך ש"הגורל" שלנו נחרץ מיידית מהרגע שהגענו לדייט, הדייט שלנו כבר הושפע והחליט את ההתאמה או אי ההתאמה.

שילוב נכון של בגדים ואביזרי אופנה משדרג את המראה החיצוני ומיידית משפיע על הבטחון האישי ועל ההרגשה. ובסופו של דבר כשאנחנו נראים טוב אנחנו מרגישים טוב וזה מה שחשוב! ההרגשה הטובה מציפה אותנו ומשודרת לכל עבר – ונגד זה מי יוכל/תוכל לעמוד? 🙂

 

סטיילינג לראיונות עבודה

רובנו מודעים בעיקר לשפה המילולית שלנו בעוד ש- 93% מהתקשורת שלנו הינה ויזואלית ולא מילולית.

 רוצים להצליח בראיון עבודה?

מוקצבים לכם 7 שניות ליצירת רושם ראשוני אבל יש לכם את כל הזמן הדרוש להיערך לאותן 7 שניות.

 

ההשפעה של המראה החיצוני וכל מה שנקרין בנוכחות שלנו: שפת גוף ופנים, אנרגיה, כריזמה, בטחון, היא המשמעותית להצלחה שלנו והיא נעשית בשניות הראשונות. כך שהגורל שלנו בראיון נחרץ כבר בכניסה לחדר, המראיין כבר מושפע והחליט את ההתאמה או אי ההתאמה לתפקיד.
ההשפעה עוצמתית! מועמדים ש"יפלו" ברושם הראשוני יצטרכו ממש להתאמץ מילולית להשפיע ולהרשים, לעומתם מעומדים שהרושם הראשוני פתח להם את הדלת, יש סיכוי שהמראיין ממש יכניס להם מילים לפה ויוביל אותם להצלחת הראיון.

 

סטיילינג לנערות החל מגיל 12

ילדות ונערות רגישות לחשיפה המוגברת של התקשורת, הדימוי העצמי שלהן לא יציב ומשופע מהרבה גורמים. הן חוות שינויים בגוף, מצבי רוח, הורמונים, בנים, בנות, הורים ולחץ חברתי.

אני רואה חשיבות גבוהה למפגש סטיילינג אישי כבר מהגיל הצעיר, כדי ללמד אותן לאהוב את מה שהן רואות במראה, ללמוד איך להתלבש נכון ואינדיבידואלי לגופן, ללמוד איך לשלב טרנדים אופנתיים בצורה נכונה ולא להיות "קורבנות אופנה, כל אלו לשם בניית הדימוי העצמי וחיזוק הביטחון.

 

בנוסף אשמח להציע : סדנת סטיילינג לנערות

 סדנת סטיילינג היא מסיבת יום הולדת מלאה באופנה וסטייל. זוהי חוויה מדהימה ודרך מיוחדת וכיפית לחגוג עם החברות, להישאר עם תמונות מדליקות למזכרת ולצאת עם טיפים להמשך הדרך…

פרטים בעמוד סדנאות לקבוצות פרטיות 

 

סטיילינג לבת מצווה

סטיילינג ממוקד לבניית ההופעה של חוגגת בת המצווה:

בסטיילינג אישי נבנה לך את הטואל לוק המנצח, את הגזרות שהכי מחמיאות לך (שמלה,חצאית, מכנסיים), את הצבעים המתאימים לך ביותר, נשלב את האקססוריז הנכון והמדוייק שישדרג את המראה, נתאים את הנעליים, אחבר אותך גם לאופנה העכשוית.

 

סטיילינג לדור השלישי

לטעם טוב ולסטייל אין גיל. אחד המראות היפים יותר בעיני, זה לראות נשים וגברים מבוגרים/ות שנראים/ות מטופחים/ות ובסטייל.

 

אף פעם לא מאוחר לבנות סטייל אישי,לקבל ליווי של סטייליסטית אישׁית להתאמת הגזרות הנכונות, אפשרויות ההלבשה התחתונה והמחטבים שיכולים להחמיא ולהקפיץ את ההופעה, ללמוד מהם הצבעים המחמיאים ביותר ואיך ניתן לשלב מס' צבעים בהופעה ולהיראות נפלא.

ללמוד איך לבנות הופעה אלגנטית ואיכותית, ללמוד איך לשלב אקססוריז כמו: שרשראות, צמידים, עגילים, צעיפים וכו' למראה מתוחכם ומושקע.

 הגוף והנפש פועלים יחד ומחזקים אחד את השני, לכן תרשו לעצמכן להשקיע במראה החיצוני, תראו טוב ומיידית תרגישו טוב ותקרינו זאת לכל עבר…

 

מי שעבר מפגש סטיילינג אישי איתי יכול לספר:

שלכם,

גלית

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp