מתנות לאישה ליום הולדת

אם אישה חשובה ויקרה ללבכם, חוגגת יום הולדת, אתם וודאי מחפשים מתנה אשר תוכיח לה עד כמה היא יקרה וחשובה ללבכם ועד כמה יום ההולדת שלה הוא יום חשוב עבורכם ולשוב לכם להעניק לה את המתנה הטובה ביותר. תוכלו לרכוש עבור האישה היקרה לכם מתנות סטנדרטיות ושגרתיות כגון: פריט לבוש, תכשיט, בושם ועוד, אולם, אם אתם מעוניינים לבחור במתנה איכותית אשר תותיר את חותמה על האישה לאורך זמן, כדאי שתבחרו בפגישת סטיילינג, עם סטייליסטית איכותית ומנוסה, אשר תסייע לאישה ליהנות מלבוש שהולם אותה באופן תמידי, בכל אירוע, פגישה או בחיי היומיום השגרתיים. מתנת סטיילינג אישי כמתנת יום הולדת לאישה זו המתנה האידאלית, הייחודית, הכיפית ובעלת הערך עבורה שתיזכר לכם עוד הרבה זמן.

מתנות לאישה ליום הולדת – פגישת יעוץ סטיילינג

כאשר אתם חושבים על מתנות יום הולדת לאישה, כדאי שתפתחו קצת את הראש ותבחרו במשהו פחות שגרתי וסטנדרטי כמתנה. פגישת ייעוץ סטיילינג לאישה, מתנת יום כיף בסטייל לאישה, זו מתנה שתעניק לה כלים וידע שיאפשרו לה להתלבש באופן הנכון, המתאים והמחמיא לה ביותר, על ידי בחירת פריטי הלבוש ואביזרי האופנה המתאימים לה ביותר במלתחה האישית שלה או רכישת פריטי לבוש חדשים ומחמיאים. לכל אישה חשוב להראות טוב ולא פעם, נשים מפספסות את הדגשת המראה החיצוני הטוב שלהם, בבחירת פריטי לבוש שלא מתאימים להן. לכן, פגישת ייעוץ סטיילינג תעניק לכל אישה את הכלים והידע, לאופן שבו כדאי וראוי לה להתלבש בהתאם למי שהיא.

גלית ניניו – הסטייליסטית הטובה ביותר כמתנה לאישה ליום ההולדת

גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית מקצועית ומנוסה, תעניק לכם את האפשרות להעניק מתנת יום הולדת משמעותית ואיכותית לכל אישה אהובה. אצל גלית תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של חבילות ואפשרויות למפגש או מפגשי סטיילינג אישי: החל מפגישת ייעוץ אישי קצר או ייעוץ אישי ארוך יותר, הכולל פגישה מול מלתחת האישה וסידורה בהתאם למה שמתאים לאותה האישה  או פגישת שופינג משותפת של גלית עם האישה, אשר במהלכה תלמד האישה כיצד לרכוש עבורה בכל מסע קניות, רק בגדים איכותיים אשר מתאימים ומחמיאים לה, בהתאם למי שהיא.

אין ספק שפגישת סטיילינג היא אחת המתנות לאישה ליום הולדת, הנחשבות כמתנה איכותית אשר תותיר חותם משמעותי אצל כל אישה.

מתנות לאישה ליום הולדת

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp