מידע נוסף

סטייליסטית למסיבת רווקות

סטייליסטית למסיבת רווקות היא הדובדבן שבקצפת! את וחברותייך תצאו עם עם ידע חדש וטיפים שתוכלו לקחת להמשך החיים. תפנקי את עצמך ואת החברות במתנה בלתי נשכחת!

 

להמשך קריאה – סטייליסטית למסיבת רווקות

 

סטייליסטית ליום הולדת

החוויה של מפגש עם סטייליסטית ליום ההולדת, תספק הרבה הנאה ופאן נשי טהור לנערות ונשים בכל הגילאים. גלית ניניו, סטייליסטית ויועצת תדמית תעניק לך חוויה של..

 

להמשך קריאה – סטייליסטית ליום הולדת

 

סטיילינג לנערות

סטיילינג לנערות עם גלית ניניו! לייעוץ סטיילינג לנערות יש חשיבות פסיכולוגית והתפתחותית רבה. הסטיילינג לא נועד רק להתאים בגדים אלה גם להדריך וללמד את ה..

 

להמשך קריאה – סטיילינג לנערות

 

טיפים לסטיילינג

טיפים לסטיילינג מאת גלית ניניו! טיפים לסטיילינג מתחלקים לתחומי החיים שלנו; עבודה, פנאי ובילויים. בנוסף, הם מתחלקים גם לתקופות שונות בחיים. כנסו לקרוא עוד.

 

להמשך קריאה – טיפים לסטיילינג

 

ייעוץ סטיילינג

ייעוץ סטיילינג עם גלית ניניו! גלית ניניו חוללה מהפך של ממש בחייהן של נשים רבות. אתן מוזמנות לפגישת ייעוץ זה תזכרו שהגוף שלכן הוא מתנה!

 

להמשך קריאה – ייעוץ סטיילינג

 

סטיילינג לנשים מלאות

סטיילינג לנשים מלאות – גלית ניניו תייעץ לך בנוגע לשילוב הנכון בין הפריטים הנכונים, תייעץ לך בנוגע לאקססוריס הדרושים להשלמת המראה ועוד.. צרי קשר עוד היום!

 

להמשך קריאה – סטיילינג לנשים מלאות

 

מחיר סטיילינג אישי

מחיר סטיילינג אישי שווה לכל נפש ומשתנה בהתאם לצרכים האישיים. פגישת ייעות בודדת? מסע קניות אישי ומתוכנן בקפידה? סקירה ושיפור הארון בגדים? בואו ותבחרו!

 

להמשך קריאה – מחיר סטיילינג אישי

 

ייעוץ תדמית

ייעוץ תדמית מוצלח יוכל להפוך אתכם לנחשקים יותר, רציניים יותר, אטרקטיביים יותר או במילים אחרות, לשדרג את הדרך שבה יתפסו אתכם אלו העומדים מולכם. פנו לפרטים

 

להמשך קריאה – ייעוץ תדמית

 

 

 

 

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp