לימודי סטיילינג

לרובנו אכפת מהמראה החיצוני שלנו. רובנו מבינים את המשמעות והכוח שיש למראה החיצוני שלנו על כל תחום בחיינו. המראה החיצוני מורכב משלל פרמטרים, החל מטיפוח, בגדים, איפור, שיער ובניית סטייל. אחד מהדברים שהכי משפיעים על המראה של כל אדם הוא בחירת פריטי הלבוש אותם הוא לובש ביומיום שלו ובניית שילובים מגוונים. אם אתם מרגישים שאתם לא יודעים כיצד להתלבש באופן שנכון לכם, אם אתם מרגישים שאתם רוצים ידע לחיים, תוכלו להיעזר בפגישות לימודי סטיילינג בשיעורים פרטיים או שתוכלו ללמוד לימודי סטיילינג בקבוצה, אשר יסייעו לכם לדעת באופן תמידי כיצד להתלבש ואף לעסוק בתחום באופן מקצועי.

מהם לימודי סטיילינג?

לימודי סטיילינג הם לימודים אשר במהלכם לומדים את כל מה שרלוונטי לתחום הסטיילינג. במהלך קורס סטיילינג כל אדם ילמד על איזה פריטים מתאימים לכל מבנה גוף בהתאם לגזרתם, צבעם ועוד וכן, כיצד להתאים את הלבוש לכל אירוע ואירוע בחייו. לבוש הוא דבר משתנה בהתאם לרושם שאנו רוצים להותיר, לכן, לפגישת עבודה נגיע בלבוש רשמי והולם ואילו למסיבה קלילה נבחר ללבוש בגדים אחרים. בכדי להבין כיצד להתלבש לכל אירוע, בהתאם לרושם שרוצים להותיר, בהתאם למבנה הגוף ובהתאם להעדפות האופנתיות, יש ללמוד לימודי סטיילינג, אשר יאפשרו לכם להתלבש באופן הנכון ביותר באופן תמידי. לימודי סטיילינג כוללים תכנים מעולם האופנה, גזרות, בדים, צבעים, הלבשה תחתונה, התאמת איפור ושיער ובניית טוטאל לוק. לימודי סטיילינג משלבים את כל תחומי היופי למראה הנכון.

במי לבחור עבור לימודי סטיילינג?

מכיוון שתחום הסטיילינג הוא תחום רחב היקף, רק על ידי לימודי סטיילינג מקצועיים תוכלו לדעת כיצד להתלבש באופן הטוב ביותר, באיזה אקססוריז כדאי להשתמש, איזה נעליים יש להתאים לכל פריט לבוש, איך ליצוק מקסימום ממינימום ועוד. גלית ניניו הינה סטייליסטית ויועצת תדמית אשר עוסקת בלימודי סטיילינג וייעוץ תדמית, גלית למדה והוכשרה כמרצה ללימודי אופנה וסטיילינג במדיה וקידום אישי/עסקי ב"אורלי שי המרכז ללימודי סטיילינג. גלית היא סטייליסטית מנוסה, אשר אצלה תוכלו לעבור לימודי סטיילינג מקצועיים שיסייעו לכם להבין את התחום לעומקו ולפעול על פיו בכל זמן שבו אתם מתלבשים עבור כל אירוע או מטרה.

צרו קשר עם גלית ניניו ותוכלו ליהנות מלימודי סטיילינג עם נשמה, עם ידע מקיף ושיטה קלה, עם איכות ועם גישה מיוחדת במיוחד עבורכם.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp