לבוש עסקי

איך מתלבשים נכון לפגישות עסקים? השאלה הזו נשאלת לא מעט פעמים על-ידי אנשי ונשות מפתח בחברות הנמצאים בתפקידים ניהוליים. לפני הכל, חשוב שכל איש עסקים ואשת עסקים יכירו בעובדה שיש קוד לבוש עסקי לפגישות עסקיות וגם לכל סוג פגישה עסקית יש קוד לבוש המתאים במיוחד לאותו סוג פגישה. קוד הלבוש Dress Code משתנה ממדינה למדינה וגם בישראל, למרות שזה לא תמיד נראה ככה, יש קוד לבוש לפגישות עסקיות. 
 
כל מנהל או מנהלת בחברה יכולים ללמוד את קוד הלבוש בארץ ולהכיר את קוד הלבוש במדינות אחרות בעולם. ההיכרות עם קוד הלבוש תאפשר לכם להחזיק מלתחה עסקית מקצועית אשר תתאים לכל אירוע עסקי בארץ או בחו"ל. 
 
סטיילינג לעסקים לנסיעות לחו"ל
 
אם יש לכם נסיעה לחוץ לארץ בקרוב המלווה בפגישות עסקיות, כדאי לכם לשכור שירותי סטיילינג לעסקים עם סטייליסטית מקצועית. שירותי הסטיילינג לנשות ולאנשי עסקים הם חיוניים ביותר בכדי להכין אתכם לכל פגישה עסקית בצורה הטובה והמתאימה ביותר. הלבוש נותן את הרושם הראשוני שלכם מול כל גורם עסקי במדינה זרה ויכול להשפיע על מהות היחסים העסקיים שלכם עם אנשי עסקים חדשים. 
 
איך משפרים תדמית וקוד לבוש לגברים? 
 
בכדי שגברים יוכלו לשפר את התדמית שלהם ולהתאים את קוד הלבוש למקום בו הם נמצאים כחלק מהעבודה שלהם, הם יכולים להגיע למפגשים עם יועצת תדמית וקוד לבוש לגברים המתמחה בהכנת אנשי עסקים לפגישות עסקיות ולפגישות מכריעות על חתימת הסכמים וחוזים עסקיים. 
 
תדמית וקוד לבוש לנשים למנהלות ונשות עסקים
 
מלבד גברים, גם נשים יכולות לשפר את התדמית שלהן בצורה מקצועית לקראת כל פגישה עסקית בארץ או במדינות אחרות. לייעוץ מקצועי לתדמית וקוד לבוש לנשים ולגברים, מומלץ לפנות לסטייליסטית ויועצת התדמית גלית ניניו. יועצת התדמית גלית ניניו נחשבת למובילה כיום בתחום הסטיילינג לאנשי ונשות עסקים והיא מלווה מאות לקוחות בכל שנה בכל רחבי הארץ המעוניינים לשפר את הסטייל שלהם במפגשים עסקיים בארץ ובחו"ל. 
 
הדרכה והכוונה ללבוש עסקי עם גלית ניניו 
 
לקביעת פגישה להדרכה וייעוץ ללבוש עסקי, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ויועצת התדמית גלית ניניו תעניק לכם מענה מהיר ומקצועי לתיאום הפגישה במשרד שלכם! 
קביעת פגישה עם סטייליסטית אישית
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp