יועצת תדמית וסטיילינג

לפני שנים לא רבות, כותרת מאמר זה 'יועצת תדמית וסטיילינג' היתה נשמעת לכולנו אני חושב מוזר. מה זה המקצוע הזה היינו שואלים את עצמינו, יש בכלל מקצוע כזה או שזאת המצאה מיובאת מארצות הברית או משהו כמו כל המילים או המושגים הגלובליים שנכנסו לשפתינו מבלי שבכלל נבין את פירושם. כך היה לפני שנים לא רבות אבל כמו כל דבר שנובט בפינה שוממה וגודל להיות עץ גדול שמאפשר שלנו לנוח בצילו, כך גם מקצוע הסטיילינג גדל מנבט קטן, לשתיל והיום לעץ גדול שניתן לראותו מכל מקום שבו אנחנו נמצאים. אנשים כיום מקפידים מאד על איך שהם ניראים. פשוטו כמשמעו. פעם זה לא היה כך, איני קשיש אבל פעם למי אכפת היה איך אתה מתלבש, איך אתה או את ניראת? אני מוכרח לציין שלגבי הנשים, כמובן שמראן היה חשוב להן אבל כיום להתלבש יפה ולהראות יפה זה חובה או באנגלית must. אחרת אנחנו עלולים להישאר מאחור הן במירוץ התעסוקתי והן במירוץ הרומנטי. אנחנו פשוט שופטים דבר ראשון עם העיניים ואנחנו גם פוסלים עם העיניים. אני אומר זאת לצערי.
 
בסדר. זה המצב. אבל למי פונים לעזרה כי אני, בין אם אני אישה ובטח ובטח גבר, אני לא יודע איך מתלבשים. חשבתי שזורקים על עצמי חולצה ומכנסיים, כוס קפה ולעבודה. ובכן כבר לא. לא אם אתם רוצים לבלוט ולעשות רושם ראשוני וגם משני טוב. בשביל זה צריך יועצת תדמית וסטיילינג. בשביל זה צריך יועצת תדמית ויעוץ תדמית. מישהי שתיקח אתכם ותהפוך אותכם למודל הטוב יותר שלכם. ובדיוק זה מה שתעשה עבורכם גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית. כן.
 
בדיוק כמו כותרת המאמר, יועצת תדמית וסטיילינג. חיפשתם המלצות על סטייליסטית? קיבלתם. גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית. חיפשתם יועצת תדמית? חיפשתם יעוץ תדמית? מצאתם. אם מאמר זה שכנע אותכם או שהייתם משוכנעים ומשוכנעות כבר קודם, אני חושב שהגעתם למקום הנכון. המלצות על סטייליסטית יש המון אבל יש את גלית ניניו סטייליסטית ויועצת תדמית. היא יועצת תדמית וסטיילינג שתעזור לכן ולכם להמציא את עצמיכם מחדש ולהגיע למקומות שאתם רוצים להיות בהם אבל לא העזתם להגיע אליהם. צרו קשר. בהצלחה. 
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  שליחת הודעה מהירה

  השאירו פרטים ואחזור
  אליכם בהקדם

   Galit Ninio
   Gift Card
   Call
   WhatsApp