איך בוחרים נכון סטייליסט אישי / סטייליסטית אישית?

איך נדע לבחור נכון את הסטייליסט האישי? עבורנו או כמתנה עבור מישהו/י ?

 

כמו בכל מקצוע, גם בתחום הסטיילינג יש לא מעט סטייליסטים אישיים מקצועיים וטובים!

אבל להבדיל ממקצועות כמו ספר, קוסמטיקאית שאלו חלק משרותים שאנו לרוב צורכים וסביר להניח שכל חבר או שכן יוכל להמליץ לנו.. שרות סטיילינג אישי עדיין לא ב must to have  וחבל אגב! 

 

למה אנשים לא רואים בסטיילינג אישי כשירות נחוץ וחובה לכל איש ואישה? אשמח לשוחח על זה בכתבה נפרדת : ) ויש לי מה להגיד בעניין.. 

 

ובכל זאת, אתם רוצים להזמין סטייליסטית אישית (או סטיילסט אישי) איך תבחרו נכון ותדעו שזו הסטייליסטית המתאימה עבורכם?

 

כתבתי כמה נקודות לבחינה ותשומת לב בבחירה:

 

  • ראשית, התחילו בשיחה ראשונה עם הסטייליסטית האישית : ) כבר בשיחה תוכלו לבחון כימיה ותקשורת. שהרי סטיילינג אישי הינו מקצוע שדורש רגישות ותקשורת בינאישית גבווהה וחשוב שתחושו כימיה, זרימה וחיבור בסגנון התקשורת בינכם.

מבטיחה לכם שאם תתחברו לאינטואיציה ותקשיבו טוב לסטייליסטית תוכלו לדעת האם ישנו חיבור, גם עבור מקבל/ת המתנה שאותו הרי אתם מכירים.

 

  • תסבירו לסטייליסטית האישית מה תרצו להפיק ממפגש הסטיילינג האישי, מה בעצם המטרה שלכם ומה תרצו להשיג וללמוד.. תעשו תיאום ציפיות שבו תתארו לסטייליסטית האישית מה ייחשב בעינכם כהצלחת תהליך הסטיילינג. תקשיבו היטב האם הסטייליסטית הבינה את הציפיות שלכם והאם יש לה את היכולת והידע להתאים לציפיות אלו.

גם הבנה זו בינכם היא בחינה למידת התקשורת בינכם.

 

  • בררו מהן החבילות והעלויות למפגשי הסטיילינג האישי ובדקו האם העלויות תואמות לתקציב האישי שלכם. בקשו מהסטייליסטית לתאר את האפשרויות וקבלו ממנה הצעה למה החבילה המתאימה ביותר עבורכם לאור הציפיות שהצגתם בפניה.

מזמינה אתכם לקרוא על: שרותי הסטיילינג האישי שלי ועלויות

 

  • לכל סטייליסט אישי יש את סגנון העבודה שלו וכמובן גם את סגנון הלבוש האישי שלו. חשוב לשמוע מהן שיטות העבודה של הסטייליסטית ולבדוק האם הסגנון הזה מתאים לסגנון שלכם. נכון שהסטייל האישי של הסטייליסטית אינו מעיד על הסגנון שהיא תבנה לכם! אבל בהחלט אפשר לראות את הנגיעה האישית שלה בבניית הסגנון שלכם. לכן כנסו לראות תמונות של הסטייליסטית וראו סגנונות לבוש שבנתה כדי לראות אם מתחברים. ושוב חשוב לשים לב שהסטייליסטית אינה יוצרת בבושקות 🙂 בדמותה ואכן בונה לכל אחד את סגנונו הייחודי.

מזמינה אתכם לקרוא אודותיי ואודות שיטות העבודה שלי ..

 

  • דבר נוסף, בדקו מומחיות, האם הסטייליסטית האישית למדה בבית ספר למקצועות הסטיילינג והאם זהו עיסוקה העיקרי. כמו כן בררו מה הניסיון שלה, כמה שנים עוסקת בתחום ומהן פעילותיה בתחום הסטיילינג.

מזמינה אתכם להתרשם גם מהרשתות החברתיות שלי כדי לראות פעילות שוטפת : https://www.facebook.com/galitninio

 

  • חשוב לכתוב את שמה של הסטייליסטית האישית בגוגל ולראות: המלצות וחוות דעת, סרטונים, אתר בית, רשתות חברתיות (פייסבוק, לינקדין, אינסטגרם), כתבות ומאמרים שכתבה ושכתבו עליה.

אפשר ללמוד המון מהאינטרנט על איש שירות, סטייליסט אישי טוב דואג לחשיפה ומרחיב את פעילותו כל הזמן.. 

מזמינה אתכם לקרוא כתבה מעיתן "הארץ" מקומון "צומת השרון" שבו פירסמו את הסטייליסטיות המומחות בתחום, אני נבחרתי כאחת מהסטייליסטיות המומלצות (מופיעה ראשונה): מצ"ב קישור 

כך גם תוכלו לקרוא על מס' סטייליסטיות ולבחור..

 

לסיכום:

ישנן הרבה דרכים לדעת שבחרתכם בסטייליסטית האישית הנכונה עבורכם. מקווה שעזרתי בהכוונה.. אני מאמינה שלכל איש מקצוע יש את הלקוחות "המיועדים" עבורו והפוך.. 

 

מצרפת 2 סרטונים קצרים שלי להתרשמות מסגנון העבודה שלי:

שלכם,

גלית ניניו

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמי קשר:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
שליחת הודעה מהירה

השאירו פרטים ואחזור
אליכם בהקדם

Galit Ninio
Gift Card
Call
WhatsApp